טיפטיפו.נט

סקר האח הגדול מי המנצח שלכם לעונה - האח הגדול

יובל מעתוק היא המנצחת של העונה

יובל מעתוק דוגמה טובה לנוער

סתיו אלימלך הייתה בטוחה בניצחונה אבל מה, לא ניצחה והיא הרגישה שנפלה לתהום, והתהום הזה עמוק עמוק. היא הייתה בטוחה שהמקום הראשון שייך לה, היא עבדה על זה מספר שנים ולא הייתה רחוקה מהצלחה – אין ספק שהיא עשתה מספר טעויות שהביאו לכישלונה. אחת הטעויות הייתה בהחבאת הקפה שהוריד לה נקודות רבות בחוץ והטעות השנייה אי הפירגון לאוהבים אותה, בנוסף ככול שעבר הזמן הבינו הרבה מאוד מהצופים שהיא אכן סטן כמו שאמרה את זה בעצמה בגמר. לכן טוב שלא ניצחה ותמיד זה טוב שהטוב מנצח. ואם כבר מדברים אין לה מה להציע חוץ מלהזיז את השיער ימינה ושמאלה…
סתיו אלימלך הייתה בטוחה בניצחונה אבל מה, לא ניצחה והיא הרגישה שנפלה לתהום, והתהום הזה עמוק עמוק. היא הייתה בטוחה שהמקום הראשון שייך לה, היא עבדה על זה מספר שנים ולא הייתה רחוקה מהצלחה – אין ספק שהיא עשתה מספר טעויות שהביאו לכישלונה. אחת הטעויות הייתה בהחבאת הקפה שהוריד לה נקודות רבות בחוץ והטעות השנייה אי הפירגון לאוהבים אותה, בנוסף ככול שעבר הזמן הבינו הרבה מאוד מהצופים שהיא אכן סטן כמו שאמרה את זה בעצמה בגמר. לכן טוב שלא ניצחה ותמיד זה טוב שהטוב מנצח. ואם כבר מדברים אין לה מה להציע חוץ מלהזיז את השיער ימינה ושמאלה…
ובנוסף ישנם עוד דיירים שהיה מגיע להם לנצח ובגדול הבולט ביניהם זה שניר שעשה שינוי ענק מרגע שנכנס ועד שייצא, מהמחשבה הראשונית של בריון הוא יוצא בחור אחר לגמרי עד שקשה להאמין שהוא שניר הבחור שניכנס לאח הגדול. יש לו אחות נפלאה ושלא יחשוב לרגע לנתק שוב את הקשר ביניהם.
הדייר הנוסף זה אברהם שאולי הרבה יחלקו על זה, אבל הוא היה מאוד דומיננטי לא פחות מסתיו וגם עשה הרבה שטויות לפעמים בהגזמה – התווכח בבית עם שניר וסתיו . וגם הרבה דברים מעולים יותר ובנוסף קשר רומנטי אמיתי.
כמובן שגם לינקי היה מגיע לנצח רק עצם זה שהוא החרדי הראשון שנכנס לאח הגדול וגם לאישיות הנפלאה לאורך כל התוכנית.
אין ספק שרוב הדיירים בבית לא אהבו את היחס המזלזל של סתיו כלפיהם לכן חלק מהם לא רצו לדבר איתה, בן אפילו החליט לצאת מהבית ויתכן שזה בגללה. את אותו הטענה יכולה לטעון גם סתיו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Created by tip.tipo.net.5
סקר הגמר "האח הגדול" - מי תצא אחרונה יובל מעתוק או סתיו

סקר הגמר של האח הגדול

 

הסקר הסתיים - תודה על ההצבעות

הירשם
הודעה על
guest
166 תגובות
תגובות משובצות
צפה בכל ההערות
Krista1010

Элвис Пресли, безусловно, один из наиболее влиятельных музыкантов в истории. Родившийся в 1935 году, он стал иконой рок-н-ролла благодаря своему харизматичному стилю и неповторимому голосу. Его лучшие песни, такие как “Can’t Help Falling in Love”, “Suspicious Minds” и “Jailhouse Rock”, стали классикой жанра и продолжают восхищать поклонников по всему миру. Пресли также известен своими выдающимися выступлениями и актёрским талантом, что сделало его легендой не только в музыке, но и в кинематографе. Его наследие остается живым и вдохновляет новые поколения артистов. Скачать музыку 2024 года и слушать онлайн бесплатно mp3.

מעריצה

יובל מעתוק

מעריצה

רק בגלל החרם שהיא עברה מהתחלה מגיע לה לזכות סתין למיליון

1 21 22 23

חדש -הרשמו לפורום- וכתבו על כל דייר/ת מה אתם חושבים עליהם

עליכם לנהל דו שיח מכבד והולם.

משימת המלון

סקר האח הגדול- הדיירים החדשים
סקר האח הגדול- הדיירים החדשים

בן – זה יותר מידי בשבילי

סקר האח הגדול- הדיירים החדשים

סקר האח הגדול : האם סתיו מעצבנת או זאת לרה ושניר שבכל הזדמנות יורדים עליה

האח הגדול 2023 המנחים- גיא זו-ארץ ולירון ויצמן-ברשת 13

אם אתם לא מצלחים להצביע אז אתם צרכים להיכנס לגוגל כרום לשלושת הנקודות ולאחר מכן לחצו על היסטוריה ושם מחקו את הדפים.

כדי להיכנס לסקר האח הגדול אתם צרכים להיכנס למנוע החיפוש של גוגל כרום ושם לרשום “סקר האח הגדול טיפטיפו”

הצעות עבודה במיוחד למבקרי האתר ללא תשלום – הצעות עבודה אלה בהרבה תחומים, טלפונים וקישורים ישירות למקומות העבודה המציעות את העבודות.  זה קישור לפוסט באתר ולא מדור פרסומי !!!.

חדש באתר TipTipo

האח הגדול 2023

הכוכבים של האח הגדול

האם הדיירים האלה הולכים להפתיע בגדול את  העונה ויישארו בבית האח הגדול עד לשלבים האחרונים של העונה?.

האח הגדול 2023
האח הגדול 2023
סקר האח הגדול 2023
האח הגדל
סקר האח הגדול
סקר האח הגדל 2023
סקר האח הגדול
סקר האח הגדול

השתתפו בסקרים ובתגובות בבית האח הגדול- אין צורך להזדהות!

מורה פרטית לאנגלית לילדים בבתי ספר יסודיים.

השיעור מועבר בתוכנת הZOOM לפי הקצב האישי של התלמיד/ה. השיעורים יינתנו לפי תכנית לימודים מסודרת ומקצועית שתחזק את יכולות האנגלית של התלמידים כמו הרחבת אוצר המילים בעל פה ובכתב, קריאה וכתיבה ועוד.

לבירורים ויצרת קשר

אפשרות יצירת קשר דרך הווצאפ למורה

האח הגדול 2023
אלון חובל-2 האח-הגדל-2023

האח הגדול - הצבעה לסקר

הצבעות לסקר האח הגדול לעונה החדשה של 2023 נפתחה ומחכה להצבעותיכם לסקר. כדי להיות קרובים לתוצאות האמת מרשת 13 כדאי להצביע 10 פעמים לסקר של טיפטיפו.נט.  האתר נותן לכם  סקרים  לפי מה שקורה באותו השבוע . סקר  – כוללים את תמונות הדיירים ואפשר להצביע לסקר עד 10 פעמים ביום. בסקר השני ברגע שההצבעה נסגרה יהיה לכם לחצן, “הצג את תוצאות הסקר”,  כמו כן יהיו סקרים נוספים בנושאים שונים הקשורים לדיירים בבית. מידי פעם גם יוצגו שאלות ידע על הדיירים ושאלות מי אמר על מי בתוך בית האח הגדול. כדי חפש  ולמצוא את הסקרים רשמו “טיפטיפו.נט סקרים” בגוגל כרום, או סקר האח הגדול טיפטיפו. 

סקרים: פוסטים נוספים

סקר האח הגדול טיפטיפו

סקר האח הגדול

סקר: “האח הגדול 2022”, הסקר של אתר טיפטיפו.נט ניפתח עבור כל דיירי “האח הגדול” בעונה חדשה לשנת 2022, הקהל בבית יכול להשתתף ולהצביע לסקר.

ליגת העל בכדורגל

סקר ליגת העל בכדורגל ראש בראש

סקר ראש בראש כדורגל מי תנצח קישור למכבי חיפה קישור למכבי ת”א כניסה לעמוד הראשי אלי אקספרס בגדי אימון נשים גברים  בגדי אימון אימון כושר

כדאי מאוד לנקות את הפנסים לרכב ליפני הטסט- איך לנקות לחצו כאן

איך מצבעים לסקר-האח הגדול

בסקר של מי הזוכה שלכם בתוכנית האח הגדול נכון לעכשיו בסקר אתם יכולים להצביע לסקר עד ל – 5 דיירים, באפשרותכם לרענן את הדף ולהמשיך להצביע לסקר האח הגדול 2023. כדי שהסקר יצליח ויהיה אמין, כדאי לבחור בחמישה דיירים בכל פעם. עד עכשיו הסקרים הצליחו ב 100%. ריבוי הצבעות לסקר יגדילו את הסיכויים להמשיך להצליח בסקרים. והכל אודות לכם!.

שלום לכל משתתפי הסקר האח הגדול

אנחנו רוצים להסביר לכם את הסקר הדחה שאנו מבצעים בתוכנית “האח הגדול”. הסקר הזה מכוון לאסוף מידע ופידבק חשוב על המשתתפים שיצאו מבית האח הגדול. המטרה היא להבין את החוויות שלהם ואת התהליכים שעברו במהלך התוכנית.

אנו חושבים שלכל משתתף בסקר יש לכם  ניסיון ייחודי להבין את  התוכנית האח הגדול שמשודרת 24/7 (ערוץ 26), ולכן החוויות שלכם  והמסקנות שאתם מעבירים אלינו באמצעות הסקר עוזרת לנו מאוד, וחשובים במיוחד. באמצעות הסקר הדחה, כמו כן אנחנו  מצליחים ללמוד ממכם בסקר ולנסות ולהבין מי הם הדיירים האהובים עליכם. וכך בהדחה המוקדמת מהתוכנית אפשר להבין ולשפר ואת הידע על דיירי הבית וכך ניתן להתקדם בסקר האח הגדול בצורה טובה ויעילה עד לגמר האח הגדול.

במהלך הסקר הדחה, אנו מבקשים מהמשתתפים בסקר (לכתוב בתגובות ) ולשתף אותנו  בתחושות שלכם מדוע בחרתם בדייר/ת האם דיירים מתעניינים , ומנגד מדוע אתם משוכנעים שצריך להדיח את אחד או אחת מהדיירים.

עוד באתר טיפים:

איך לנקות חלודה

הקהל בבית שמצביע לסקר הדחה בתוכנית “האח הגדול” ברשת 13  יכול להשפיע על ההדחה מבית האח הגדול במספר דרכים:

  1. קהל הצופים: המצבעים משפיעים על קהל הצופים שמצביעים על המשתתף או המשתתפת שהם רוצים להוציא מהתוכנית. קהל הצופים מהווה גורם חשוב בסיכויי ההצבעה של המשתתפים, ולכן, אם מספר גבוה של צופים מצביעים להדחה, זה עשוי להשפיע על ההחלטה של המפעילים של התוכנית.

  2. צוות המפעילים: צוות המפעילים של התוכנית משפיע על ההדחה באמצעות התייחסותם לתוצאות הסקר והשפעתן על ההחלטה הסופית. הם מבקשים להבין את דעת הצופים ולקחת בחשבון את המצבעים בסקר כחלק מתהליך ההחלטה.

  3. התרשים הכללי של המשתתפים: המצבעים יכולים לעקוב אחר התרשים הכללי של המשתתפים בתוכנית. על פי המצבעים, הצופים מתרשמים מהמשתתף או המשתתפת ולפעמים זה עשוי להשפיע על הדחתו שלו מבית האח הגדול.

  4. תהליך ההצבעה: המצבעים עשויים לעקוב על תהליך ההצבעה בפועל. 

  5. הצביעו במקביל גם לסקר כך שיהיה קרוב מאוד לתוצאות האמת.

כל הבית מתהפך – רבע מיליון שקל הציעו לאברהם לעזוב את בית האח הגדול- למה בחר האח הגדול דווקא באברהם לצאת מהבית שלו האם יש לו סיבה מיוחדת. הרי יכול היה להציע לשניר לצאת מהבית או לבן.ולכל דייר אחר ובכלל איך אפשר להציע בקשה כזאת לצאת מבית האח הגדול.

4.6 9 קולות
רייטינג
166
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx