טיפטיפו.נט סקרים

סקר: הדחה 6 “האח הגדול” את מי אתם משאירים בבית האח הגדול

האח הגדול 2022 המנחים- גיא זו-ארץ ולירון ויצמן-ברשת 13

סקר הדחה שש מהאח הגדול

סקר הדחה שש מהאח הגדול ממשיך להפתיע ! לאחר יציאתו של אליאב האם נראה את נתנאל מודח או שמא את דיאן מודחת מבית האח הגדול. לאחר ההחלטה של דיאן שבר לא תקבל את המכתב מהמשפחה, החלו צעקות ומילים ברמת הרצפה של דיאן, מילים כמו את אימה בושה ועוד מילים קשות שלא כדאי לפרט שוב שייתכן שאתם יודעים כבר מילים אלו, לכן יש אפשרות שדיאן תקבל את “מכתב ההדחה” מבית האח הגדול שבו הצביעו אתם הקהל בבית.

VISTOSO 14 K רוז זהב טבעות האמיתי גברת מבריק מהחנות הזאת, מאוד מקצועי, מתוכנן היטב. זהב אמיתי ואבנים.

טבעת: “אין מילים! תודה רבה לך לחנות עבור כזה יופי ” לקוחה ישראלית

מותגים: המחירים החל מ 17 שקל באליאקספרס.

תשלום רישיון רכב לטסט

סקר הדחה זה עלול להפתיע

נתנאל “הלא רואה” מתברר שהוא דווקא רואה היטב והחליט גם הוא לקלל במקום להרגיע את דיאן.  האם נתנאל ילך בעקבות אליאב ויודח גם הוא?!

 

כ 17 ש”ח בלבד . רוב הטלפונים תומכים עד כ 30W בלבד.

13 ש”ח בלבד! 60W

סקר: נתנאל אתה בסכנת הדחה ממשית

לאחר הרמת היד של נתנאל המסמנת “היי היטלר”  הוא בסכנת הדחה גבוהה ביותר,  למרות ההתנצלות הפומבית בבית האח הגדול בשידור ישיר בערוץ 13. 

אם נתנאל אכן יהיה הוא המודח השישי מבית האח הגדול, מעניין יהיה לראות איך דיאן תוכל להתמודד עם כל הדיירים שרובם לא אוהבים אותה ולא רוצים בקרבתה. רוב האפשרויות שהיא תהיה עצבנית וצעקנית מאוד ותמשיך לדבר עם הידיים שלה בצורה קיצונית. דיאן יכולה להיות בחורה טובה אבל כנראה לא בבית האח הגדול וזה רק עניין של זמן עד שתודח או מצב שבו האח הגדול יצטרך להדיח אותה על עבירות משמעת!.  

5 2 קולות
רייטינג
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx