טיפטיפו.נט
Search
Close this search box.

האח הגדול 2022

"האח הגדול 2022", בהאח הגדול 2022, בשונה מהעונה הקודמת הפעם הדיירים אנונימיים. אירועים עדכניים כולל סקרים חדשים באתר טיפטיפו. הזוג הראשון בבית האח – נתנאל ודיאן במערכת יחסים טובה , על הדיירת טליה עובדיה אפשר היום להמר כמעומדת לניצחון, לשלבים הסופיים של הגמר, יש סיכוי טוב שדניאל, אליאב, אופק, קאזם , בר, מרינה ודינה.  ראוי לציין שכל מודח מבית "האח הגדול" יהיה חייב לתת שם של דייר אותו האח הגדול יוסיף לרשימת ההדחה לפעם הבאה.  לאחר השבוע הראשון אפשר להסיק שהקהל בבית מעוניין בהדחתה של דיאן . לעומתה הקהל בבית רוצה לראות את דניאל, טליה, מרינה, האחיות דיאנה ואילנה וכן גם את דינה בתוך בית האח.

האח הגדול - עונה חדשה 2022

האח הגדול 2022 המנחים- גיא זו-ארץ ולירון ויצמן-ברשת 13

האח הגדול מנחים

האח הגדול

צילום מסך רשת 13

דנה המודחת השביעית מבית האח הגדול

אתר טיפטיפו קלע בול בהצבעתכם!

בר כל הדיירים שאיתך פשוט מודחים מתוכנית  הריאליטי האח הגדול והולכים הביתה למשפחתם, החל מדינה, עומרי, אליאב, ודיאן. ועכשיו דנה .הבעיה שאת חזקה ואת תגיעי לגמר ואם זה רע או לא הקהל בבית יחליט.

האח הגדול
בית האח הגדול
שחף ושרין באח הגדול, שרין מבקשת משחף שיסלח לקאזם לאחר שיתנצל

אילנה ודניאל חושבים את מה שיעשו כשיצאו מיבית האח הגדול

בחדר השינה בבית האח הגדול , דניאל ואילנה ממצאים משחקים ,פנטזיות כדי להעביר את הזמן, באחד המשפטים דניאל אומר לאילנה כי הוא לא אוהב לתכנן מספר ימים לפני לאן יצא לבלות, הוא רוצה לחיות את הרגע.

דניאל ואילנה ברגע של פנטזיה באח הגדול 2022
דניאל ואילנה ברגע של פנטזיה באח הגדול 2022
סקר: האח הגדול

המודחת השביעית, חברה של בר בבית האח הגדול

ריוואה באח הגדול
ריוואה באח הגדול , בוכה עם הרבה דמעות כשהאח הגדול משמיע לה את השיר "ביירות"
ריוואה באח הגדול
ריוואה לא מצליחה לעצור את הדמעות
נתנאל ודיאן בבית האח הגדול ברגע של אהבה
ללא מילים, מספיקים המבטים

נתנאל ודיאן לא צריכים את בר, יש להם אחד את השני.

כמה טליה יכולה ליספוג

בר דיאן ונתנאל נגד טליה

בר דיאן ונתנאל יושבים עם בר בחצר ואומרים לה שהיא לא שומרת על הכבוד שלה בבית, בר לא מבינה ושואלת למה, אז דיאן עונה שאליאב וטליה מדברים ומתקרבים (שזה בכלל לא נכון) ונוצר משולש אהבה ביניהם, בר התחממה מהשיחה ופנתה אל אליאב בדרישה שהיא מקנאה ולא מוכנה שהוא ידבר עם טליה. אליאב מסכים לבקשה שלה.
טליה עובדיה משתתפת בתוכנית האח הגדול

עוד ריכולים על טליה בבית האח הגדול

אליאב ומרינה בריכולים על טליה

אליאב אומר למרינה: "אין מצב שאופק הוא האיש סוד של טליה, אם היינו בחוץ היא הייתה אומרת אף אחד". מרינה אומרת שהיא מאוכזבת מטליה.
הם ממשיכים בריכולים ומכניסים את שחף לשיחה, ואליאב אומר לשחף אני כבר לא מכיר אותה, לא יודע מה קורה לה. שחף עוצר אותו ומנסה להסביר לו שנתנאל התנהג בצורה בריונית ולא נעימה, הוא סך הכל קרא לה שישבו ביחד לסיגריה.   

דיאנה המודחת השלישית מבית האח הגדול

האם לשרון יש בהדחתה של דיאנה למרות רצונו שתישאר בבית האח הגדול. היו להם קשים בתקשורת ביניהם אבל שרון אהב את דיאנה. אז אולי זה דניאל שרצה בהדחתה של דיאנה והוא האחראי להדחתה. 

ואולי שיניהם לא אחראים להדחתה וזאת היא בעצמה בשל התנהגותה הקשה בבית ואי רצונה לקבל את שרון והאחרים. אחותה אילנה נשארת לבד אבל יש לה את דניאל ככה שהיא לא בדיוק לבד כי דניאל בחור באמת מיוחד ואוהב את אילנה. מרינה לוקחת כל הדחה באופן קשה…

נתנאל,דיאן ובר נגד שחף

נתנאל ודיאן יוצאים נגד שחף שהוא מחביא אוכל בבית כמו סוכר למשל, שחף מחביא את האוכל במטרה לשמור על אוכל שישמש להם לארוחת צהריים בבית, כי כפי שידוע שחף נמצא המון במטבח של האח הגדול והוא לרוב הוןא זה שמכין להם ארוחות בבית. נתנאל ודיאן בצרחות על שחף, ושחף לבדו מתעמת מולם. בר גם כן, מתחילה לצעוק ולדבר בצורה לא נעימה כלפי השחף, ריוואה לא מסוגלת לשמוע את הצעקות ובורחת, אחריה הולכים קאזם אופק דינה.. שאר הדיירים בבית שותקים, דניאל מנסה לגרום להצבעה בבית ונתנאל מבטל אותו ולכן לא הייתה הצבעה, כל הדיירים בבית עצבניים, זועמים ומיואשים מהריבים כל הזמן שמתקיימים בבית.

 

 

קאזם בחדר האח הגדול "אני לוחם צדק"

 

קאזם משתף את האח הגדול ואומר לו "לא יכולתי לראות שלקחו חמש קופסאות סיגריות והקופסא השישית שתהיה אצל בר ותחלק לעוד שלושה דיירים, אין פה צדק ואני לוחם צדק! ". קאזם מבין שבגלל הצדק שלו הוא מאבד הרבה חברים…

האח הגדול 2022 המנחים- גיא זו-ארץ ולירון ויצמן-ברשת 13

דיאנה לשרון אתה גם צבוע עם הרבה אנשים ויש לך גם פיצול באישיות

 שרון אני רוצה שתישארי היום ,דיאנה  "אתה כל הזמן אמר שאני עושה לך לא טוב" שרון אבל גם הרבה פעמים את כן עושה לי טוב- בכל מיקרה החלטתי להתרחק מימך ואתה גם צבוע עם הרבה אנשים. יש לך גם פיצול באישיות. יש לדיאנה הרבה על שרון זה ניראה שהקשר ביניהם אבוד. קאזם אין לכם תקשורת טובה

אתמול שרון אמר לה אתמול "את צריכה אישפוז – הסיפורים שלך קשים"  , לאחר שסיפרה לו סיפור עצוב. והלכה בעצבים.

היום ה27 בבית האח הגדול

דיאן הכינה ספגטי לעצמה לנתנאל ולמרינה, אחד הדיירים אכל את הספגטי שהכינה דיאן, ובתגובה היא החלה לצעקות בצעקות איומות בכל הבית.

טליה מחזרת אחרי אופק.

קאזם אומר לשחף :"אני אחליט מתי אני רוצה לריב"..  שחף בתגובה :"לא אני אקבע מתי אני רוצה לריב". דחו את הריב למועד יותר מאוחר.

נתנאל דיאן ושרון קיבלו חסינות-  האם מדובר בפרוטקצייה לדיאן ונתנאל מצד ההפקה?

שרון ודיאנה רבו ודיאנה אומרת: שרון" את ראית איך דיברת " דיאנה בתגובה :"לא נריב פה מול כולם"

בר מדברת על קאזם : "קאזם נצמד לאנשים מסוימים" ריוואה: "לא הבנתי באיזה הקשר" שרין רצתה לענות: כי כיף לו עם האנשים האלה.

אליאב לשרין: "אני אוהב אותך רצח"

 

האח הגדול 2022 משימת התנך

צילום מסך רשת 13

משימת התנך יצאה לדרך

האח הגדול 2022 יצא למשימה הראשונה של העונה. כל אחד מהדיירים קיבל תלבושת שקשורה לסגנון התנכי. בר קיבלה את שלמה המלך, טלייה ואופק קיבלו את אדם וחווה, את שמשון הגיבור ודלילה קיבלו אליאב ודיאן, דינה הסלע ושרין משה רבנו עם המקל ולוח עשרת הדיברות, קזאם לנחש וכל שאר הדיירים קיבלו את תפקיד בני ישראל. המשימה של שאר דיירי הבית שהם בני ישראל ללכת 40 קילומטר על הליכונים וכולם חייבים לעשות את ההליכה ביחד, תוך כדי הליכה השיירים שרו שירים והכוכבת של השירה הייתה מרינה וממשיכים במשחקים שונים כדי להעביר את הזמן. אליאב אומר לאופק :"אתה היית צריך לקבל את תפקיד פרעה". למה לדעתכם דיאן קיבלה את תפקיד דלילה? האם אתם מסכימים עם דבריו של אליאב לגבי אופק שאמר לו שהיה צריך להיות בתפקיד פרעה, האם אופק כל כך רשע?

הצעקות של קזאם

וכמובן שאי אפשר בלי צעקות בבית שהכוכב בצעקות זה שוב קזאם אומר לעומרי :"אתה חדש אז תשתוק". ועומרי אכן שתק…

משימת הארבה והמשימה הסודית

קאזם בחר את נתנאל ועומרי שיעשו משימה של חגבים ככה שעומרי ניצח ונתנאל הפסיד ולכן הוא אכל ארבעה חגבים , שרין ודינה קיבלו משימה סודית שהדיירים לא ילכו 40 שנה בהליכון הן היו צריכות להפריע להן במשימה כדי לזכות בתקציב מותרות, אופק וטליה נאלצו לוותר על המזוודות שלהם כולל תחתונים ללילה וכנראה עד להודעה חדשה ,ובר צעקה על טליה שהיא הייתה 24 שעות בלידה ללא תחתונים ורבה עם אופק בטונים רועשים, עומרי וקאזם רבו אחרי זה השלימו .. ישבו כמה דיירים ודיברו על המשימה ודינה אמרה שהבנות קשה להן במשימה הן יותר חלשות משהו כזה ואז מרינה התעצבנה ממש אמרה לה את מנסה להקטין אותו.

רחל יום לפני הדחתה באח הגדול עוד הספיקה לומר דברים גזעניים

בעקבות ריב השוקו, בר הגיעה לחצר וזרקה מילים לקאזם והוא ענה לה מול כולם ורחל התערבה ואורמת לו: "אין לך חברים", ריוואה עונה לה:" דווקא יש לו , אני חברה שלו" ורחל בתגובה :" את לא נחשבת בעיני" וריוואה מחזירה לך "תתביישי לך", רחל יורה מילים גזעניות לעברה : "תחזרי לכפר שלך". וכל דיירי הבית במיוחד שרון בא להרגיע את ריוואה, 

ריב השוקו הגדול

נתנאל הזדעזע שמחביאים את השוקו וטונה בחדרים וכל זה הוא לא ידע שארגנו את התקציב ,הוא העדיף להיות בחצר ומה שהיה שקאזם וויתר על הסיגריות לטובת השוקו. בר ידעה מזה ולא אמרה את האמת, ולגבי הטונה שטליה ביקשה רק טונה כי שאר הדברים היא פחות אוכלת ולכן ביקשה יותר טונה לעצמה, ככה שנתנאל ודיאן לא יכולים לבוא בטענות לקזאם ששמר את השוקו לעצמו. הריב התפתח לממדים גבוהים ולא נעימים שקאזם אמר לדיאן :חצי מהבית לא מדבר איתך, זה הדבר שפגע בה ודיאן התחילה לבכות. כמו כן, דיאן ונתנאל בארוחת יום שישי ביקשו מאליאב שיקח את השוקו מקזאם בגלל שדיאן "רוצה לשתות שוקו" אבל הכוונה שלה הייתה לריב דווקא בארוחת שישי שהייתה די נעימה וכולם ישבו ביחד. למרות זאת, אליאב לא הסכים לקחת מקזאם את השוקו ברגע אז הם אמרו לו שהוא פחדן ועוד מילים וזה זה נגמר. 

המודחת הראשונה של בית האח הגדול היא רחל

רחל הדיירת הראשונה שיצאה מבית האח הגדול וחבל שלא מראה דוגמא אישית לכל חיילי צה"ל הצעירים בגלל הירידות שלה על טליה ודינה ולכל מי שלא בא לה טוב בעין. מעכשיו באח הגדול כל מודח שיוצא מהאח הגדול על הדייר המודח להדיח דייר אחר בבית שיכנס לרשימת ההדחה ולכן רחל בחרה בקזאם , וקזאם נמצא ברשימת ההדחה.

דיאן, נתנאל, עומרי ושחף מאוד מאוכזבים מהדחתה של רחל וטוענים שלא הביאה את עצמה מספיק. בתגובה להדחתה של רחל קאזם אומר: "ברוך שפטרנו" דיאן מחזירה :" דינה וקזאם מחוקים". מאז הדחתה של רחל כל מי שמדבר עם קזאם דיאן כועסת עליו. אליאב בתגובה:" מותר להיום חברים שלך, אבל לא תמיד בדעות שלך".

כדי לנצח בתוכנית הריאליטי: "האח הגדול" של רשת 13 צריך:

  •  להיות דּוֹמִינַנְטִי 
  •  להשתדל להתחבר לכל הדיירים בבית.
  •  להיות אהוב הקהל בבית.
  • הדייר/ת צריך/ה שיצליח / שתצליח לשרוד בכל ההדחות  ולהישאר אחרון/ה בעזרת הקהל בבית.
  • הדייר/ת שיישאר/שתישאר אחרון/ה ויכבה את האורות בבית האח הגדול הוא/היא הזוכה/הזוכה!
האח הגדול 2022 האחיות אילנה ודיאנה

צילום מסך רשת 13

דיאנה "אתה ממש עצבני עלי"

17/6/2022

דיאנה ושרון יושבים להם בבית האח הגדול וסוגרים "חשבונות"

דיאנה לשרון "אתה ממש עצבני עלי ומתעלם מימני ומסתכל לכיוון אחר רק לא עלי" אולי אתה לא מספיק קרוב אלינו. שרון אתן הכי קרובות אלי. אתמול נתתי לך נשיקה על הראש והלכתי לישון. אני אשמור עליך עד הסוף.

בינתיים מרינה מתקרבת לעומרי.

דניאל לעומרי הריבים פה עולים מ אפס למאה בשניות.

נתנאל רודניצקי

הצעקות בבית האח הגדול 2022

17/6/2022

הצעקות הריבים הבלתי פוסקים, המהומות על לא כלום התחילו בחצר הבית, כשאת הצעקות שומעים מהחצר.  אופק לנתנאל אני החבאתי 3 טונה אבל כל הדיירים בבית יודעים את זה. (קאזם מגזים עם שהוא אומר – זה בתוך בית האח במטבח לא שומעים), קאזם החביא שוקו . "בואי נריב על החמוציות  את לוקחת 5 ואכלת אותם ולא שמה בקפה."  אמר אופק לשרין. דניאל "כל אחד שומר אוכל לעצמו, קאזם שומר שוקו לעצמו עכשיו אני צריך לבקש רשות מימנו" –  אופק יש 6, 7 טונה שמרתי 3 לטליה כי היא אוכלת רק טונה- דניאל בעצבים "לא יכול להיות שבן אדם 30 שנה מתקיים רק מטונה.." אומרים לו הוא אוכלת רק טונה ופריכיות.  נתנאל- "מעכשיו אוכל מה שאני רוצה.". קאזם ויתר על הסיגריות רק בשביל השוקו.

דיאן יורה ללא גבולות בטליה

16/6/2022

כמה אפשר לרדת נמוך, אבל לדיאן נראה שהיא נהנית מזה כשמדובר  בטליה.

האמת את דיאן לא שמענו מנהלת שיחה רצינית בבית האח הגדול אלא רק דברים שטחיים או ריכולים.

תילחצו על כפתור התגובות מצד שמאל למטה והגיבו

סקר: האח הגדול

צילום מסך רשת 13

דניאל ניצל מההדחה השבוע

16/6/2022

דניאל מלכה דייר האח הגדול ניצל מההדחה ברגע האחרון ואילו אלינה חברתו החדשה של דניאל ואחותה של דיאנה נשארה מעומדת להדחה וגם תהיה המעומדת להדחה גם בשבוע הבא

דייר חדש ניכנס היום לבית האח הגדול

15/6/2022

עקב הקורונה נשאר הדייר בבידוד, הדייר החדש שניכנס הוא עומרי בן 26 רווק אוהב כלבים. בעד עונשים לדיירים אם לא מקשיבים לו, יהי חסין מהדחה השבת.

ההחלטה הגורלית של אליאב

במי יבחר אליאב ב בר או טליה- מיד נדע – אליאב -"אני לא רוצה את טליה" ופורץ בבכי – בר מאמינה לאליאב וגם היא בוכה – "אני מאמינה לך" אומרת בר לאליאב בבית האח הגדול.

 

היום ה7 של דיירי האח הגדול

דניאל לוקח את שרין לשיחה ומסביר לה שנעלב כי היא קוראת לו ילד, הוא אומר לה: "כל חיי הייתי גבר.. הייתי צריך להתנהג כמו גבר ולטפל בדברים מסביבי". דניאל בחור בעל שמחת חיים ורגיש. שרין בתגובה :" פשוט הרגשתי חוסר אמת אצלך". בסוף השיחה שרין התנצלה בפני דניאל שהבינה אותו והתחבקו. 

משימת הפדיחה של דינה 

האח הגדול קורא לכל דיירי הבית לשבת בסלון, בזמן הזה האח הגדול מראה לדיירים במסך סמארטפון גדול שומר מסך של הילדים של דינה והיא מתרגשת מאוד ומסבירה לדיירי הבית בבית האח הגדול עליהם , בנוסף האח הגדול משתף פוסט של דינה בפייסבוק מהעבר על איך גברים צריכים להתחיל איתה והדיירים מתופצצים מצחוק. דינה אומרת על עצמה שהיא מלכת הפדיחות . 

 
 

היום ה6 בבית האח הגדול 

דיאנה ואילנה משתפות : "באוקראינה צחקו עלינו כי היינו יהודיות" דיאנה ואילנה מספרות על הפנימייה שהיו באוקראינה : "היינו בורחות בלילה, הפנימייה האוקראינה  היא כמו כלא אסור לצאת, ממש התעללות". "כשהגענו לאוקראינה היה לנו שיער ארוך מאוד וסבא שלנו גזר לנו את השיער נראינו כמו בנים".

קזאם לנתנאל בחצר : "ילדה בת 23 מסובבת אותך"

המריבות בתוך בית האח הגדול הגיעו לשיאים חדשים, קאזם התעצבן על נתנאל ודיאן על זה שהבטיח בלילה שישטוף כלים ונתנאל התפוצץ על קאזם במילים: יאפס, מטומטם מפגר אתה שקרן. קאזם בתגובה: אתה וחברה שלך הכי צבועים בבית, כל היום במיטה שותים קפה ,אנחנו לא משרתים שלכם". אבל למרות הכל שרון ריגש את דיאנה שהביא לה פרח לבן ושר לה שיר אהבה.

דיאן מתעמלת בתרגילי ספורט בסלון של בית האח תוך כדי שיחה עם נתנאל שהוא אומר לה: "אם היינו בחוץ לא הייתי מתחיל איתך". ודיאן ממהרת התגובה "אם היית מתחיל איתי הייתי אומרת לך לא". האם זוהי עקיצה? נראה שכן . הכוונה של נתנאל היא שקשה לו להתחיל עם בנות כי אין לו מושג איך זה מתחיל ונגמר. נתנאל בסך הכל ניסה להסביר לדיאן שאין לו כל כך את האומץ להתחיל עם בנות. לעומת זאת, דיאן טוענת כי האחרונים שהיו לה זה כי היא התחילה איתם, ואם היא לא מתחילה עם מישהו אז אין סיכוי שתהיה איתו. 

טליה האקסית של אליאב נכנסה לבית האח הגדול

הפתעה מוחלטת של אליאב ושל טליה ברגע שנפגשו, כמובן רואים את בר עם פנים נפולות מהכניסה של טליה חברתו לשעבר של אליאב. אופק ישר לוקח את טליה לשיחה בפינת העישון ומספר לה שיש משהו רומנטי בין אליאב לבר וטליה מופתעת. האם אופק היה צריך ללכת ולספר לה, או היה יותר כדאי שתגלה בעצמה ?

צילום מסך רשת 13: בר פניה נפולות לכנסתה של טליה
טליה עובדיה משתתפת בתוכנית האח הגדול

טליה האקסית של אליאב נכנסה גם היא לבית האח

חמיישית הגמר שחסינה מההדחה

חמישיית הגמר שבחר שרון יהיו חסינים מההדחה מהקרובה  : מרינה, דינה, קאזם ,שרון ושרין.

11/6/2022

דייר חדש נכנס לבית האח בגדול

שרון הוא הדייר החדש שניכנס לבית והספיק לערוך סיבוב כשכל הדיירים מסוגרים בתוך חדר השינה.

 " אם שמת פחות מ4  טאקים אני עמלק" – אמר אופק ל שרין בעניי האקונומיקה.

אליאב על דיאן שוורץ "היא ילדה"  אליאב מעוניין בחברה שלו בעבר ומבקש בחדר האח  שתסלח לו . הוא לא יודע שהיא תיכנס  היום לבית האח.

"איזה אובססיבי" – אומרת דיאן לנתנאל , אולי בגלל שהחמיא לאחיות על השיר שלהן? כפי שידוע הוא מוזיקאי והוא אוהב שירים, הייתה צריכה לפרגן להם.

"אני מאשים את עצמי שפספסתי אותו" – אמר אופק בחדר האח הגדול על קאזם. 

"אני חברותי, רגיש מאוד, מתחבר תוך כמה שניות עם אנשים"- מסביר קאזם על הקשיים שהיו לו בחיים ומנסה להסביר לאופק שהם יכולים להיות חברים.

"אני לא עושה קציצות קומו על עצמכם, לא לעשות דרמה מכל דבר, אז עכשיו  בגללכם נאכל פחות , אל תתערבי אני מדברת איתה"- בר מתעצבנת על האחיות דיאנה ואילנה שלא יספיק אוכל לכולם אבל הן מכינות לכל אחד מה שהוא אוהב

"תצעקי זכותך, לא צריך לריב על כל דבר" –  האחיות דיאנה ואילנה בתגובה לעצבים של בר.

"הייתה להן כוונה טובה"- שירן אומרות על האחיות התאומות 

כל הדיירים חושבים שהאחיות הן מתוקות ונחמדות ובר פותחת עליהן את הפה בלי סיבה.

הדיירים בבית שהכי מחפשים אש!

אין ספק ששרין, קאזם אופק, דיאן כל הזמן ויכוחים עקיצות וצעקות ואולי הכל בשביל המצלמות

הסקר סגור - המשיכו להצביע בסקרים אחרים
האח הגדול

אליאב טעטי

צילום מסך רשת 13

האח הגדול 2022

אליאב טעטי

אליאב טעטי בן 32 מראשל"צ, רואה חשבון, רווק, חוזר בשאלה

צילום מסך רשת 13

סקר האח הגדול 2022
צילום מסך רשת 13: קאזם , דייר האח הגדול.

קאזם חליליה הוא גם הראשון שצועק באח הגדול

קאזם חליליה ודינה ערמי יושבים להם ומדברים על האם התימנים קמצנים, אבל מעיד על עצמו כקמצן ואז שרין אברהם מתערבת וקוראת לדינה לבוא אליה. קאזם מתעצבן ואומר לשרין "מה זה החוסר נימוסים, מה זה חוסר טאקט" וממשיך לצעוק ללא הפסקה כך שהוא רוצה שכל בית האח הגדול ישמעו אותו.

 יש לך בעלות על כל הדיירים

"את רואה שהיא (דינה) מדברת חצופה, יש לך (על שירן) בעלות על כל הדיירים, אין לך טקט, חייה בסרט " וככה קאזם ממשיך, דינה נבוכה מכל הצעקות שלו ואומרת "מה הוא רוצה מהחיים שלי", קאזם  – "היא (שרין ) רואה שאני מדבר, תלמדי טאקט" – "לא אלמד, בטח שלא ממך"

אופק לוי אומר "מזבוב עשו פיל"

סקר האח הגדול 2022
צילום מסך רשת 13: קאזם שירת בגלגל"צ

קאזן- הדייר הראשון שנכנס לבית האח הגדול

קאזן ערבי שלמרות היותו מוסלמי התנדב לשרת לצה"ל- אומר את דעתו, לפעמים במילים מיותרות.

בית האח הגדול, , בר משתתפת בתוכנית האח הגדול.
צילום מסך רשת 13: בר חברה של אליאב בבית האח הגדול.

בר כהן דיירת בבית האח הדגול

בר כהן בת 31, ירושלים-קיבלה מהאח הגדול חולצה לבנה עם לב, למרות שלא מגיע לה – ממשימת חלוקת הדיירים לשניים

האח הגדול
צילום מסך רשת 13: אופק התחבר לטלייה.

אופק – האח הגדול 2022

אופק בן 21 מוכשר מאוד, במאי ומפיק וכן גם מנהל 60עובדים!

האח הגדול
צילום מסך רשת 13

 ריוואה רסלאן- דיירת בבית האח הגדול

ריוואה רסלאן, בת 26 מקרית שמונה , נולדה בלבנון 

דיירת בבית האח הגדול

רחל בורטה- דיירת בבית האח הגדול

רחל בורטה, בת 70 מתל אביב- הודחה ראשונה מבית האח הגדול – אולי בגלל הריכולים שלה

סקר: האח הגדול
צילום מסך רשת 13

שחף רז  – האח הגדול 

שחף רז, בן 33, מתל אביב, דייר בבית האח הגדול. שרין דואגת לו.

סקר: האח הגדול
צילום מסך רשת 13

דיאן שוורץ- דיירת בבית האח הגדול

האח הגדול 2022 דיאן שוורץ -דיירת בבית האח הגדול- אוהבת את נתנאל, אבל אומרת עליו שהוא שקרן וצבוע, אבל הם עדיין ביחד

האח הגדול מה דעתכם על הדיירים החדשים מה אתם חושבים

אין אפילו דייר אחד מבוגר בבית האח הגדול

אז קיבלנו דיירים צעירים חוץ משתי מבוגרות. הראשון שניכנס ערבי מוסלמי שאוהב את ישראל ואפילו התגייס לצבא ושירת בגלי צה"ל, דוגמנית שבחרה שלושה צעירים שנכנסו לחדר נמוך מאוד ומיטות קצרות…

"תאומות במרכז העניינים"

הן לא תאומות, הן גרות ביחד , שתי אחיות מקסימות, אילנה ודיאנה מתלבשות אותו הדבר. ואומרים עליהן שאין בהן תוכן והן מחפשות בחורים עשירים וזה בכלל לא נכון.

האחיות אילנה ודיאנה באודישן לאח הגדול

האח הגדול 2022 האחיות אילנה ודיאנה
האחיות אילנה ודיאנה
סקר: האח הגדול
צילום מסך רשת 13: דינה, מחליפה כל יום פאה.

רוצים לראות את כל התגובות של עונת 2021 – לחצו כאן ותיראו

מרינה- בבית האח הגדול

מרינה קוזנצובה, בת 20 מגבעתיים. עלתה לישראל לפני חמש שנים מרוסיה. רשת 13

האח הגדול 2022 האחיות אילנה ודיאנה
צילום מסך רשת 13: האחיות- אילנה ודניאל חברים בבית האח הגדול - דיאנה התחברה לשרון.
דיאן שוורץ מהאח הגדול 2022

דיאן - בבית האח הגדול

דוגמנית 

צילום מסך רשת 13-פחות דיבורים עדיף.

חדש

פורום האח הגדול – הוסיפו נושאים לדיון – דיאנה נגד בר וכל החבורה

אליאב המודח הרביעי מבית האח הגדול

הדחה רביעית מבית האח הגדול, נכון לעכשיו זאת הפתעת העונה. כולם היו בטוחים שמצבעים לו והקהל  בבית הצביעו למי שרצו ושנראו להם "חלשים" כך שרון אילנה ומרינה קיבלו את הקולות, אליאב יכול היה להיות בקלות בגמר אבל זה כבר לא יקרה. בר תצטרך למצוא חברות חדשות או שתישאר מבודדת ברוב הזמן. כי דיאן יש לה את נתנאל ורוב הזמן הם ביחד.

החבורה שלהם בתוך האח הגדול (אליאב, בר, נתנאל ודיאן) תתפרק אופק לא יכנס להם לחבורה.

אליאב- במשתתף בתוכנית האח הגדול.
הירשם
הודעה על
guest
0 תגובות
תגובות משובצות
צפה בכל ההערות
4 4 קולות
רייטינג
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx