טיפטיפו.נט
Search
Close this search box.

הישרדות VIP העונה החדשה השנייה של שנת 2021,

הישרדות VIP

העונה החדשה של הישרדות VIP

הישרדות VIP העונה השנייה של עונת 2021 תהיה קשה הרבה יותר והפעם לא יהיו הנחות במשימות וכבר בפתיחה המשימה היא קשה מאוד ולא כדאי להחמיץ במיוחד את הפרק הראשון של הישרדות בשבת. ברשת 13 מצפים לרייטינג גבוה במיוחד ואכן כך זה ניראה לפחות היום, ההתעניינות בציבור גבוהה מאוד במיוחד באחיו של אסי בוזגלו הזוכה בעונה הקודמת. אוהד בוזגלו גם הוא שחקן כדורגל ומככב בסדרת הטלוויזיה הבוזגלוס. כוכבת נוספת מהאח הגדול היא אודליה סויסה האישה עם כוחות נפשיים גדולים וחביבת הקהל.

20/2/22

ברית הבנות חזקה מתמיד

נראה שברית הבנות של ג'קי הולכת ומתפרקת בעיני הבנים כאשר הן רבות מולם ועושות הצגות. בזמן הזה, הבנים בטוחים שאין ברית בנות והם יכולים לתאם הדחה שתדיח את אחת הבנות שזה בעצם את שירה. לאחר שגאי מתחיל לקרוא את השמות וגיא נוקב בשם דנדן הבנים עוד נינוחים אבל שגיא ממשיך לקרוא עוד פתק ועוד פתק על דנדן הם מבינים שהמשחק שלהם אבוד וברית הבנות קיימת ומתחזקת מהדחה להדחה.

דנדן הולך לבקתה ויונתן הודח סופית מהמשחק

דנדן מקבל 4 קולות מקבוצת הבנות אודליה שירה אלה וג'קי לעומת שירה 3 שקיבלה 3 קולות מדודו דנדן ויונתן (שהצביע במקום זוהר).

הישרדות 2023

צילום מסך רשת 13

הישרדות הינה  תוכנית ראליטי טלוויזיה קשה מאוד

כדי להצליח בהישרדות  השורדים חייבים להבין שהמשחק הוא משחק קבוצתי !. בשונה מהאח הגדול שהמדיחים הם הקהל בבית, לעומת הישרדות שהמדיחים הם השורדים בעצמם !.  ראו את מלך השורדים טילטיל מלפני מספר עונות עד היום הוא הכי חברתי ויודע לפרגן, כדאי לקחת דוגמה מימנו ואולי תנצחו במשחק. כמה שתהיו חזקים אבל לא תהיו קבוצתיים וכל אחד יתנהג באופן פרטי אז אין לכם סיכוי לנצח בהישרדות !.

הישרדות העונה החדשה
הישרדות VIP
הישרדות VIP העונה החדשה השנייה של שנת

איזו התחלה יש לנו בהישרדות לא כדאי להפסיד רואים את המריבות והמשימות הקשות כבר בהתחלה. מי אלה מאחורי המסכות, אין בעיה לדעת שימו לב לבגדים ולקעקועים אבל למה כיסו להם את הפנים?.  יודעים כתבו כאן באתר.

אוהד בוזגלו האח של אסי בוזגלו הזוכה בהישרדות האחרון. כוכב ריאליטי ושחקן כדורגל

אודליה סויסה הכוכבת הגדולה באח הגדול אוהבת צדק בישול ולוחמת ועכשיו בהישרדות VIP

הישרדות VIP 2021 03
הישרדות VIP 2021 04

אהבנו אותה במרוץ למיליון ניראה שגם בהישרדות -"כולם חולי נפש"

הנרי – מה זה הדיבור בפרמו על הספרדים זה בכלל לא מתאים, חבל מאוד שהגעת להישרדות אם זה נכון צריך להדיח אותך. 

20/2/22

ברית הבנות חזקה מתמיד

נראה שברית הבנות של ג'קי הולכת ומתפרקת בעיני הבנים כאשר הן רבות מולם ועושות הצגות. בזמן הזה, הבנים בטוחים שאין ברית בנות והם יכולים לתאם הדחה שתדיח את אחת הבנות שזה בעצם את שירה. לאחר שגאי מתחיל לקרוא את השמות וגיא נוקב בשם דנדן הבנים עוד נינוחים אבל שגיא ממשיך לקרוא עוד פתק ועוד פתק על דנדן הם מבינים שהמשחק שלהם אבוד וברית הבנות קיימת ומתחזקת מהדחה להדחה.

דנדן הולך לבקתה ויונתן הודח סופית מהמשחק

דנדן מקבל 4 קולות מקבוצת הבנות אודליה שירה אלה וג'קי לעומת שירה 3 שקיבלה 3 קולות מדודו דנדן ויונתן (שהצביע במקום זוהר).

VIP - ברית הבנות-הסכנה

20/2/22 הישרדות VIP

תקדים מסוכן

ג'קי קבעה תקדים מסוכן מאוד בהישרדות VIP ובכלל – הדחה מהמשחק אך ורק בגלל המניות של המתמודדים זכר/נקבה !.

דנדן הודח בשל היותו זכר

דנדן הודח בשל היותו זכר! ולא בגלל האישיות שלו או המשחק, זה תקדים מסוכן ביותר כי בעונה הבאה אם אהיה רוב לבנים בהישרדות הם יתחילו להדיח את כל הבנות, ואחר-כך מי יודע אולי ידיחו בגלל עדתו של המתמודד, כך שלא יהיה ערך למשחק הזה!.

רשת 13 המצב לא יכול להמשך ככה

ההפקה צריכה להתעשת למצב הנוראי ולעצור את זה בזמן. 

VIP - ברית הבנות-הסכנה

20/2/22 הישרדות VIP

האם גקי באמת מבינה את המשחק ?

לא בטוח. ג'קי אומנם משחקת את המשחק ויש לה אסטרטגיות יוצאות מן הכלל שגורמת לכולם להאמין לה אבל בזמן האמת היא מפתיעה את כולם ומדיחה את כל מי שמפריע לה בדרך.
. ג'קי ודודו היו בברית לאורך כל המשחק ושג'קי שמעה מהמתמודדת ליה על ברית הבנות גקי קפצה על ההזדמנות הזו על מנת להשאיר את עצמה בגמר, היא רצתה למשוך את הבנות אליה כי ידעה שזה אג'נדה שתגרום להם לרצות לכרות איתה ברית. ברית הבנות היה בכלל הרעיון של ליה עוד מתחילת התוכנית..
 

דודו לעומת ג'קי נשאר אמיתי

דודו לעומת ג'קי נשאר אמיתי   איתה לאורך כל הדרך.. הוא אפילו הדיח את יונתן בשבילה ובפרקים הקודמים העניק לה שרשרת חסינות שמנע ממתמודדים להצביע כנגדה בפרק ההדחה. דודו שיתף פעולה עם ג'קי מתחילת הברית ביניהם ועד שג'קי הפנתה לו גב ובחרה ללכת עם ברית הבנות שלה. האם ג'קי באמת תלך עם ברית הבנות או כמו שהיא אומרת ברית בנות עם דודו? איך זה בכלל הגיוני ברית בנות שיש גבר? ג'קי רוצה ברית בנות אבל יחד עם דודו. ג'קי את לא החלטית .

 

האם ג'קי תגיע לגמר הישרדות VIP ?

בגמר של הישרדות יישארו 3 מתמודדים אחרונים, ג'קי לא תהיה מוכנה לשבת עם מתמודד/ת חזק/ה איתה בגמר שיש לו סיכויים גבוהים לזכות, ולכן החליטה עם הבנות להדיח את דנדן אדם בעל הערכים הכי גבוהים במשחק ההישרדות. אך מצד שני ג'קי לא תוותר על דודו ותצטרך להדיח את שירה או אלה.. האם הברית עלולה להתפרק ביניהן? יכול להיות מאוד שכן גם אם דודו יזכה בכל החסינויות… ומה יקרה בגמר? הרי בסוף המתמודדים יצטרכו לבחור בשידור חי את המתמודד שלדעתם הכי מגיע לו לזכות.
 

הכל נע סביב ג'קי

ג'קי לא ממש טובה בלשמור על יחסים טובים על שאר המתמודדים, אין לה הרבה חברים שבאמת יש לה קשר מוצלח עמם כמו המתמודדים יונתן, גדי, ליזה מייקל.. האם הם יצביעו לג'קי או שיבחרו במתמודד/ת אחר המתח הגדול עוד לפנינו.. את זה נגלה בפרק האחרון.
 
 
 
 
 
הירשם
הודעה על
guest
0 תגובות
תגובות משובצות
צפה בכל ההערות

מאמרים קודמים בהשרדות VIP

ההדחה הגורלית לפני האיחוד הגדול בהישרדות

לאחר מסיבת האיחוד המגניבה של כל המתמודדים שנהנו מארוחות פאר וממוזיקה טובה, גקי ודנדן שנשלחו אל אי בודד חוזרים לשבט שלהם ומתייקמת הדחה בהפתעה.
יונתן מקבל 2 קולות, גדי מקבל 3 קולות וקובי מקבל 4 קולות. שבט אפולאקי מתכנס פה אחד ובוחר להדיח את קובי. ושבט ליבולן לא התכנס לפני ההדחה כי לפי טענתם גקי המנהיגה לא הייתה שם בשביל להתייעץ איתם. 
קובי הרגיש נבגד מאוד מצד יונתן, ואמר שהם תמיד היו חברים טובים והוא מאוזכב ממנו. יונתן מבין אותו ואומר לו שזה המשחק. 

מי מהם יחזור למשחק לייה או זוהר .

קובי מודח ומצטרף לליה ולזוהר, והשבט מגיע לאזור חדש שלא היה בו לפני. אזור שומם, מפחיד ומסביב מלא חיות, יתושים, זחלים…. גדי ואודליה באמצע הלילה נבהלו נורא והתחילו לצרוח.
ביום למחרת, קובי ,ליה וזוהר חוזרים וגאי המנחה מכריז על משימה שרק אחד מהם יוכל לחזור למשחק.
קובי נופל ראשון, והמשחק ממשיך בין לייה לבין זוהר. כאשר ליה אומרת שהיא לא מוכנה לוותר גם אם היא מתעלפת, היא נחושה לחדור למשחק בדיוק כמו זוהר שגם הוא אינו מוותר.
 
 
 
 
 

קובי VS ג'קי

קובי לא רוצה לדבר עם ג'קי – לאחר סיום העונה – ראה בטלוויזיה את כל הקטעים והבין, ג'קי אמרה שהיא לא יודעת את הסיבה שלו.

0 0 קולות
רייטינג
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx