טיפטיפו.נט
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלחמת 7 באוקטובר

היום שאחרי המלחמה


מלחמת 7 באוקטובר . היום שאחרי המלחמה, אבל כרגע אנחנו בתוך המלחמה הצודקת שהייתה צריכה להתקיים מייד מהטיל הראשון שנורה לעבר ישראל – ובטוח שלא היינו צרכים את מערכת הטילים של "כיפת ברזל"

אבל אנחנו כרגע בהווה ביום ה 111 למלחמה, והכי חשוב זה איך לשמור על החיילים שלנו שלא יהרגו מתאונות או ממחדלים של הגנרלים שלנו !.

האם עידן הגנרלים הסתיים ?!

– התשובה היא כן , בהחלט – הגנרלים שהם אלופי צה"ל יודעים להילחם אבל הם רחוקים מלדעת "להגן על המדינה ועל שלום החיילים"

ואני יסביר – הרי ברור כבר לכולנו שהתצפניות בגבול בעזה והקצינה הזהירו את הקצינים בכל מה שקשור לחמאס שעלולים לפרוץ לתוך שטח ישראל.

אז אם נחבר את כל המחדלים של כל אלופי צה"ל כולל המודעין… ונכון אפשר להוסיף גם את ממשלות ישראל מאז מלחמת יום הכיפורים נבין שיש צורך להוסיף יחידה אזרחית שתהיה מורכבת מגיל 40 פלוס. ואת תפקידה אכתוב בהמשך הכתבה.

 

הגנרלים שלנו  הרמטכ"ל והאלופים כל-כך  שקועים במלחמה ולהביא אותנו לניצחון. לא מסוגלים לדעתי לחשוב איך גם להגן עלייהם מפני מתקפה שעלולה לקרוא מצד האויב, כל הזמן הם עושים תחכירים אחרי מיקרים קשים שבהם נהרגים ונפצעים חיילים, במקום לנסות ולחשוב לפני שיקרה אסון מה האויב שהוא כרגע החמ"ס  איך הם יכולים להפתיע !. 

המקרה שבו נהרגו לנו 21 חיילים !!! ועל מה – כל כך הרבה שיקולים גרועים היו לאותם קצינים בכירים שנתנו את ההוראה לפוצץ מספר בנינים בלתי מיואשים במרחק 600 מטר מהגבול.

הפשלות של הגנרלים

זה בדיוק אותו המקרה שנהרגו לנו 6 חיילים מפיצוץ דומה . היה טנק, מחבלים ירו טיל נגד טנקים שפגע בפצצות וכך נהרגו החיילים שלנו ! 

אז איפה הפקת הלקחים מהמקרה הזה?

נקודה שנייה – אי הפעלת מטוס קרב לפוצץ את הביניים

 איתכן שלא הפעילו מטוס קרב בשל "חיסכון בתחמושת" כך טען אור הלר כתב חדשות 13. ולא רק אור הלר חושב שהיה צריך להשמיד מהאוויר את כל הבניינים אלא רוב תושבי המדינה אלא מה שרק הגנרלים שלנו לא חשבו ככה.   אז מספר טילים לא שווים את מחיר חיילנו !!! אני לא מבין כסף אפשר להסיג בכל מקום  אבל את החיים של החיילים שלנו אי אפשר להחזיר !  רציתם לעשות את העבודה מהר וזה המחיר הכבד ! . אפשר היה גם להביא 10 דחפורים ולהוריד את הבניינים האלו כמה זמן שייקח אמרתם שאתם לא ממהרים!.

נקודה שלישית – אי ניקיון המרחב ב 100 אחוזים !

וזאת עובדה היו בשטח השדה מספר מחבלים שהם ירו את הטיל נגד טנקים

 

 

4.8 25 קולות
רייטינג
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx