טיפטיפו.נט סקרים

TipTIPO

הישרדות 2023 עונת הישרדות כל הפרקים

הישרדות 2023

השרדות כל מה שרצתם לדעת על המתמודדים בעונה החדשה לשנת 2023. משימות הדחות, חסינות,מפתח האש.

שבט בייבאין חמים על סהר. קייסי אומר לשיקר שסהר לא אמין וגם אלית מסכימה להדיח אותו. מה קרה אתם פוחדים מסהר ? אתם יודעים שסהר חזק, וחכם. פשוט מפחדים על המקום שלהם.

סהר מסביר לקייסי שקשה לו לנתק רגשות בין החיים האמיתיים למשחק ההישרדות וזה מוציא אותו כאדם בעל ערכים, לכן איך את יכולה להגיד שהוא לא אמין? הרי את זו שבגדת בו שהדחת את ספיר.
נכון שסהר לא היה צריך להיות יהיר בהתחלה ואדיש, הוא כן היה צריך לפעול. עכשיו יש את גיא שהוא חדש בשבט שלהם נראה עם מי גיא ילך? האם עם שיקר, אלית וקייסי או עם סהר ומאיה?

סיפור האהבה והקנאה על האי 

בפרקים האחרונים, אנחנו רואים שטל ומאיה נדלקים אחד על השני, וזה כל כך יפה לראות שאף אחד מהם לא חיפש איזשהו רומן, והנה הוא כבר מתבשל על האי.
טל לא מפסיק להסתכל על מאיה, ומאיה לא מפסיקה לחייך ולהיות במבוכה. בפרק האחרון הראו שטל  בא להתארח בשבט בייביאין והם בילו יחד את הלילה מחובקים, מדברים יחד ונהנים.
טל אומר על מאיה שהיא מתוקה ומהממת בעיניו, ומאיה אומרת שטל חתיך ומעניין.
סיפור האהבה על האי ממשיך לגדול מפרק לפרק. 
אבל, נראה שגל לא כל כך אוהבת את הקרבה בין טל ומאיה כי היא חושבת שטל הוא תמים ובשנייה אחת מאיה יכולה לסובב אותו, שבתכלס זה כבר קרה פעם, אומנם לא באשמתה של מאיה אלא של השבט שלה.
גל לא רוצה לפרק את הברית עם טל, וטל לא מבין את זה.. הוא חושב שגל מקנאה ושהיא לא בסדר.
אבל טל אתה צריך להבין אתם במשחק הישרדותי – אתה צריך לשמור על עצמך ועל בני הברית שלך ולא לאכזב אותם.
מה יקרה בין הברית של טל וגל? מה יקרה שסיפור האהבה הולך ומתבשל? או שזה רק פנטזיה לנו הצופים? .את זה נדע בפרקים הבאים. המשיכו לעקוב אחר העדכונים שלנו וכתבו את תגובתכם למטה.

ההדחה הלא מחושבת של ספיר קשתי

בפרק של יום שבת הייתה הדחה ממש מפתיעה בעיני, אומנם להרבה מהצופים ההדחה הייתה צפויה. ספיר קשתי הייתה בברית יחד עם סהר כאשר הם בעלי הברית הכי חזקה בשבט בייבאין יחד עם מאיה קיי. אחת השורדות הכי חזקות בשבט בייבאין הלכה, והיה כל כך מאכזב שספיר לא הצליחה להראות את כל הצדדים בה, כי יש בה עוד המון.
עצוב לי שסהר נשאר לבד, הוא הרגיש נבגד על ידי שיקר שהיה החבר הכי טוב שלו. שיקר איך יכולת לעשות את זה לסהר? ללכת מאחורי הגב של חבר שלך ולקחת לו את החברה הכי טובה באי.
לא האמנתי שקייסי ושיקר יבגדו ככה בסהר שהם בעצמם רצו שינהיג אותם. סהר הוא בחור חכם ומקסים והוא מרגיש כל כך פגוע ואפשר להבין אותו. אני פשוט בהלם על שיקר. את האמת הוא היה אהוב עלי מאוד בהתחלה, היה כזה ג’נטלמן, מתחשב מצחיק. פתאום אחרי ההדחה הכל השתנתה. שיקר הוא בחור טוב אבל ההתקרבות שלו לאלית לא עושה לו טוב, אלית היא קצת יהירה בדיבור שלה ובטון שלה. היא כן מצליחה במשימות שזה אחלה אבל היא צריכה להבין שהשבט הולך ומצטמצם ואין את מי להדיח, זה לא היה פשוט בכלל לא לסהר ולא לספיר. במנלך ההדח ישבו טל ודיא משבט טאגלוג והם צפו בכל השיחות והמתרחש בשבט בייביאין, הם היו קצת בהלם ממה שקורה, אבל קיבלו תמונה ברורה יותר של מי חזק ומי חלש. 
לדעתי שיקר ואלית מאוד מקנאים בסהר וגם קייסי לא מעט. שיקר לא אוהב את העובדה שסהר מנהיג את השבט, כן כן גם קנאה בין בנים קיימת, שאני אישית הופתעתי ממנה.
קייסי סך הכל בחורה חמודה, חברותית,חכמה אבל לדעתי היא לא עד כדי כך כזאת במשחק אולי בחיים האמיתיים. יש לה את היתרונות שלה שהיא יודעת להיות חברה, היא אוזן קשבת ומייעצת תמיד. אבל אם נדבר משחקית היא אסטרטגית לא קטנה, והיא יודעת לעשות מניפולציות על האנשים.
היא הולכת בעצמה ועושה שיחות עם השורדים על הדחות ובסוף ויוצאת בידיים טובות.
עוד משהו שהיה בפרק, סהר סיפר מאיפה הוא נפגע כל כך בכך שהיו בחייו הרבה בגידות של נשים, והמצבים שהוא היה לבד בחיים שלו, זה היה מאוד מרגש ואמיתי.
מקווה מאוד שסהר יתאושש מהר מההדחה של קשתי ויתחיל לפעול! זהר תתעורר, אל תאמין לאף אחד יותר, בסופו של דבר כולם צבועים ושקרנים! 
במשחק הזה צריך לדעת לשחק אסטרטגית הרי זה שם המשחק- הישרדות, לשרוד אבל עד כמה רחוק לדעתכם צריך להגיע?
 
 

ככה לא באם למשימת חסינות בהישרדות

הצהובים לא הגיעו טוב למשימת החסינות מול השבט הסגולים הם באו אדישים, שאננים, ללא מוטיבציה וטקטיקה נכונה. 
בסוף המשימה שבט טאגאלוג, הסגולים ניצחו במשימת החסינות ושמחו נורא וזה היה יום חופש בשבילם. לאחר מכן,  היה דו קרב של חיים ומוות של אבירן  משבט הסגולים מול ספיר שבט הצהובים , כאשר במהלך המשימה ספיר עשתה הסכם עם אבירן שאם הוא ינצח במשימה הוא יתן את ההצבעה הכפולה שלו לסהר, בן הברית האמיתי של ספיר, היא סגרה איתו על זה בתנאי שאם יהיה להם את צמיד על החיים אז הם לא ידיחו את אבירן, כלומר הם ינסו למנוע את ההדחה שלו, אבירן אכן ניצח במשימה,  אך בכל זאת שיתף ואמר שרק הוא בסופו של דבר יקבל את ההחלטה.
 
ביום שבת אנחנו נראה מה רוב המתמודדים החליטו ביחד להדיח ולא רק שתהיה הדחה אלא יבואו שני אורחים מיוחדים שכרגע אף אחד לא יודע מי הם וזה תעלומה.

המשימה להדיח את אלית 

כרגע המתמודדים רוצים להדיח זו אלית.  בגלל שהיא מחלישה את הכוח שלהם בשבט, מצד שני גיא שיקר מאוד מחובר לאלית והוא רוצה למנוע את ההדחה שלה ולכן הוא אומר לה: “אל תדאגי אלית סמכי עלי.” כאשר בפרק הבא רואים את גיא שיקר מדבר עם קייסי על להדיח את הספיר.
סהר עושה טעות שהוא נותן לספיר לנהל את כל העניין, הוא צריך גם להתערב כי אם הוא יאבד את הכוח של שיקר, המשחק שלו אבוד וספיר יכולה להיות המודחת הבאה. סהר תעורר.
ספיר ניגשת לסהר, ואומרת לו שהיא מרגישה שקייסי לא אמינה היא אומנם תהיה חברה שלה מחוץ לתוכנית אבל בתוכנית עצמה היא נראית ככזאת שאי אפשר לסמוך עליה ושהיא נחמדה מידי וזה די מוזר.
 
בפרק הבא אנחנו נראה מה קיבלו קבוצת הסגולים בתוך הקופסה שכולם היו בהלם מוחלט ומה יקרה עם ההדחה של שבט בייבאין, הצהובים, האם אלית באמת תלך הביתה לפי קבוצות הרוב שקבע סהר, הרי ידוע שסבר הוא המנהיג של שבט הצהובים וכל החלטה שהוא מקבל כולם מסכימים איתו.
 
מהצד של עלית ושיקר נראה כי הולך להיות מהפך מטורף, שבו אלית תתחיל לשחק את המשחק ולא תישב רגל על רגל כמו שאומרים. את כל זה נדע בפרק ביום שבת זה הולך להיות פרק מותח, מעניין ומסקרן!
 
רשמו לנו מה דעתכם בתגובות על הפרק
והאם השבט יחליט להדיח את אלית, או דווקא את ספיר?  

ירדן מצויה בין גיא לבן טל

ירדן מצויה בין גיא לבן טל, שני חברים טובים שלה והיא פשוט לא יודעת מה לעשות היא נורא נורא רוצה לספר לגיא את האמת ומצד שני היא לא רוצה להפריד בין החברויות הטובות מראים לנו בפרק שירדן לא סיפרה את האמת לגיא אבל מאוד מאוד קשה לה להתמודד עם זה שהיא משקרת לו בפרצוף מבחינתה זה בגידה זה שקר זה צביעות וירדן ממש לא אוהבת את זה היא הרגישה נורא נורא פגועה מיטל איך שהוא התייחס אליה איך לא מתייחס בעצמו לכל הברית הזאת ביניהם .
 
ירדן בטעות רמזה לגיא שהיא כבר לא יודעת על מי לסמוך וגיא פתאום הרגיש שהוא קצת מעורער ממנה ופתאום הוא מרגיש שהיא לא כל כך בטוחה בברית והוא לא מבין בעצם מה קורה שם והוא מתחיל לחשוד הוא מתחיל לחשוד שיכול להיות שירדן לא מספרת לו משהו והוא מנסה ככה להוציא ממנה אבל לא וגם פתאום מרגיש מאוחר. 

משימת פרס ארוחת הדגים ליום שישי

אחר כך השבטים היו צריכים לבחור שני מנהיגים שהעלו לפסגה שבת הסגולים בחר גיא רוזן ושבת הצהובים בחרו את סהר בפסגה למעלה שניהם מצאו מתנות אמת בעצם משכורות המשפחה גיא קיבל תיבת נגינה ששלחה אשתו וסער קיבל תמונה משפחתית במשימה קודם לכן .
שני השבטים היו צריכים לסובב כדור שבעצם סערה מקבוצת הצהובים וגל מקבוצת הסגולים היו בפנים והיו צריכים להסתובב יחד עם הכדור תוך כדי שהמתמודדים האחרים 
תוך כדי שהעיניים של המתמודדים האחרים היו מכוסות ושניהם כל אחד מהשבט שלא היה צריך להדריך אותם במשימה 
בסופו של דבר שבת הסגולים ניצחו .
גל הייתה נורא נורא גאה בעצמה לעומת זאת גיא רוזן מאוד התעצבן שגם נתנה לאווירה נצמיד החיים ולא לא .
סהר הרגיש שמשהו שמה לא מסתדר למה היא לא מביאה לא עולה טל או לירדן, כלומר למה גל בוחרת להביא את תמיד החיים למתמודד שהוא בכלל לא בברית איתה פה גיא קצת חשד לגבי שבת הצהובים סהר היה נורא נורא מאוכזב ועצוב שהוא לא צלח במשימה, סהר נורא השתדל לנווט אותם ולהוביל אותם כן לניצחון אבל משהו שם לא הצליח והם היו נורא נורא מאוכזבים .
 

גיא היא הרגישה שכבר אין לה על מי לסמוך

ירדן שמעה את טל וגל מדברים על זה שהם רוצים להדיח אותה אבל היא בעצם שמה לא נכון ומה שבעצם הם רוצים לעשות זה להדיח את גיא ירדן הרגישה שחגגה צביעות מתחת לאף שלה זה פשוט הייתה בהלם מוחלט כששמע את טל וגל חברים שלה לברית מתנהגים בצורה קבועה ושקרנית כלפי חבר שלהם לברית גיא היא הרגישה שכבר אין לה על מי לסמוך 
ואחר כך היא פשוט בכתה ישבה מול הים בכתה ונטשה נחמה אותה. 
היא לא ידעה מה לעשות עם עצמה מצד אחד גיא הוא חבר מאוד מאוד טוב שלה והוא חבר גם בברית שלה ומצד שני טל גם חבר מאוד טוב שלה ופשוט הרגישה שהיחסים ביניהם נשברים והיא לא יודע כבר מה לעשות האם לספר לגיא את האמת או לא.

פרק הישרדות די אכזרי, קשוח ומרתק.

שבט בייבאין – סהר היה נורא כועס, עצבני ופגוע מדורין

שבט בייבאין (הצהובים(. החליטו שבא להם לעשות סוף. המטרה שלהם הפרק הייתה לומר את כל האמת בפנים לדורין כאשר כל השורדים והשורדות היו נוכחים. ההלם הגדול ביותר היה האמירות של סהר. סהר היה נורא כועס, עצבני ופגוע מדורין, איך היא יכולה לעבור לשבט אחר ולשכוח בכלל מהחברים שלה בשבט הקודם, סהר רוצה להגיד שיש דרך להציג את הדברים, אי אפשר פשוט להתעלם כיאלו הברית לא קיימת, סהר אמר לדורין מילים קשות ברמה של : אף אחד לא יעשה איתך פה בריתות יותר. אמירה די קשוחה סהר. הוא עוד הוסיף ואמר: תזהרו ממנה,תדיחו אותה בהדחה הקרובה. 

דורין מההתחלה בא לשחק את המשחק,

 לכרות בריתות לעשות מזימות ותככים והכל בשביל לנצח.
זה בסדר גמור לעשות אסטרטגיות זה המשחק ,ובהחלט מקובל . אבל דורין איך את יכולה לשכוח כל כך מהר את הברית שלך שאתם כל הזמן הייתם ישנים יחד בלילה, מדליקים אש, אוכלים מדברים.. סהר היה נורא נורא פגוע ממנה עד כדי כך שפגע גם בדורין והיא בכתה. 
לא רק שסהר היה נגדה, גם ספיר החשיבה אותה לחברה מאוד טובה ודורין פשוט זרקה אותה הצידה כיאלו מעולם לא הכירו. אלית לא הייתה מופתעת וגם גיא שיקר לא כל כך אבל עדיין היה להם רגע של הלם מוזר כזה. מאיה החברה הכי טובה של דורין בשבט, החליטה גם לפקפק בחברות שלה עם דורין, ואולי הן בכלל  לא היו חברות והכל היה סתם משחק מהצד של דורין.
דורין עמדה שם והייתה מופתעת מכל האמירות שיצאו עליה. אבל האם דורין תשאר לבד, מה יקרה שאף אחד לא ירצה להיות איתה בברית יותר כמו שסהר אמר. התשובה אינה ידועה אבל מה שכן ידוע שהפרק הזה היה מותח במיוחד. 
 
 
 
 
 

ההדחה הבלתי צפויה

דניאל לא יכל להדיח את גיא או שורד אחד לכן הוא החליט לעזוב, הוא הסביר שהוא מאוד נהנה עם כולם והייתה לו חוויה בלתי רגילה כשדניאל אמר שהוא מעדיף להיות המודח הערב, כל השורדים והשורדות היו בהלם מוחלט ובקושי הצליחו להוציא מילה מהפה.
ההדחה הזו הייתה אמורה להיות ההחלטה של טל וגל שהיו חמישה מתמודדים שהחליטו להדיח את גאי. בהדחה הזו גיא היה אמור להיות המודח, זה ממש לא היה פייר.

גיא ודורין הם השורדים הכי אסטרטגיים

גיא ודורין הם השורדים הכי אסטרטגיים וכוחניים וטל שם לב לזה והחליט שהוא לא מעוניין להיות בבית עם אחד שהוא לא סומך עליו, גיא לא מעניין אותו מאף אחד הוא בא לנצח, בדיוק כמו דורין לכן שניהם מתאימים כברית.
ההדחה הזו באמץ הייתה לא צפויה, איך יכול להיות שדניאל בחור כזה מצחיק וחברמן עוזב את התוכנית… פשוט לא יאמן. מה שצריך לקרות עכשיו זה שטל ימשיך עם התוכנית שלו להדיח את גיא, מבלי שגיא לשים לב. 
טל הוא בחור צעיר, תמים אך מאוד חכם ובוגר הוא התחבר בשבט לגל בחורה אמיתית וחזקה ושניהם החליטו לעשות את המהפך על גיא ,רק חבל שזה לא הצליח להם. אבל כן מקווים שבפעם הבאה הם יצליחו.  
 
 

 

את מי להדיח

גיא בחור ממש מתנשא הוא לא רק מתנשא אלא הוא גם שיקר לשבט שלו שהוא הפסיד במשימת חסינות מול סהר, כאשר הוא קיבל את כוח ההשתקה ולא סהר כפי שסיפר לחבריו בשבט. גיא כל הזמן רוצה להחליט את מי להדיח בקבוצה, הוא כיאלו נמצא בשבט עם טל וירדן אבל הוא בעצם הקובע. מה דעתך גיא אולי אתה ודורין תעשו ברית ביחד ותעיפו את כל השורדים? זה יהיה אחלה בשביל שני שתלטנים כמוכם.

 

הפיצוץ בין גל וירדן

ירדן מתעצבנת על גל שהיא עשתה ברית מאחורי גבה עם טל וגיא מבלי לדבר איתה או להתייעץ. גל אומרת לירדן שהיא בעצמה עשתה ברית עם גיא טל וטניה עוד לפניה בכלל. 
גל טוענת שירדן נשענת על גברים וזה נכון. ירדן וטניה מחפשות את הבנים החזקים שיובילו אותם לגמר וזה ממש שקוף. גל בחורה אמיצה חזקה ויש לה המון שכל, היא יודעת להתבטא והיא הכי דואגת לכולם בשבט, היא מכינה לכולם אוכל היא מדליקה אש ויש לה לב ענק. 
 
שאבירן אמר על גל שהיא שתלטנית הוא ממש טועה. הבחורה מביאה לך אוכל איך שאתה קם בבוקר, אבירן אתה צריך לדעת להעריך בחורה כמו גל שכל כך מתחשבת בחברים שלה ולא מחפשת ריכולים כל היום כמו השאר אלא היא באמת שמה את עצמה לטובת הכלל. אתה לא בחור שיודע להעריך והמילים שאתה הוצאת מהפה היו הלם טוטלי. אתה עוד צריך להתבגר.
 

 

החלפת שבטים

וואי איזה מתח היה בפרק היום, דורין משבט הצהובים עלתה לבקתה יחד עם טניה משבט הסגולים והם קיבלו פתק שכתוב על החלפת שבטים זה אומר שטניה תצטרף לקבוצת הצהובים ודורין לקבוצת הסגולים

איזה החלפה הזויה! 
סוף סוף שבט הצהובים יוכלו ליהנות מהשבט שלהם בלעדי דורין שתמיד השתלטה להם על המקום ולספיר תהיה הזדמנות להוכיח את עצמה לשבט, מצד שני מאיה הייתה בשוק מוחלט על חילוף השבטים והייתה מממש מבואסת. קייסי לעומת זאת מה שהיה אכפת לה זה מהשוקולד לואקר שטניה הביאה איתה 
שדורין הגיע לשבט הסגולים היא לא הפסיקה לדבר, היא כבר רצתה להמשיך את הברית של טליה יחד עם טל,גיא גל וירדן. דורין גם בשבט החדש שרק עכשיו הגיע אליו מנסה להשתלט וליצור את המקום שלה. 
נטשה די שמחה אחרי הריב שלה עם טליה שהיא עברה לשבט אחר ככה יהיה לה יותר נוח ושקט בשבט.

 

ההדחה הצפויה של שבט טאגלוג 

השבט הסגולים מהקבוצה של גיא החליטו פה אחד להדיח את ניר, האמת שזוהי הדחה די צפויה. לגיא היה כוונת מההתחלה על ניר והוא החליט יחד עם הבני ברית שלו להדיח את ניר בגלל שלא התחבר אליו וטען שהוא אינו עושה כלום עבור השבט, גם טל הסכים איתו ואמר שהוא לא לוקח חלק פעיל בעזרה לשבט כמו הדלקת אש וכולי. 
להדיח את ניר זה יכול להיות טעות מכיוון שאומנם ניר לא עזר להם הרבה בשבט אם בכלל אבל הוא נתן את כל כולו במשימות והוא הוכיח להם שגם הוא חזק ויכול, והגיל בכלל לא משחק תפקיד ראשי.  השורדים יכלו להדיח את גיא שהוא בחור חזק, אבל הוא אכן יכול להוות איום על טל ,גל ועוד משתתפים ולכן זה היה ממש טוב להם אם הוא יודח אבל כן צריך לקחת בחשבון שהם מורידים כוח לשבט שלהם. השאלה היא מה היה כדאי שיקרה?האם ההדחה של ניר הייתה נכונה או לא נכונה? 
ואם לא נכונה איזה שורד/ת אתם הייתם מדיחים?
 
כתבו לנו בתגובות 

 

 אלית בכתה וסיפרה שמעולם…


בפרק ראו שהבנות מהשבט הצהובים לא מתחברות לאלית,  ואלית מרגישה שהיא נורא לבד 
היא נורא רוצה להוכיח לכולם שהיא מסוגלת ויכולה למרות גילה להצליח במשימות. אבל הבנות כמו דורין,מאיה וקייסי ישר שופטות אותה שהיא לא מתאימה להיות בחברתן. אלית בכתה וסיפרה שמעולם לא היה לה ככה קשה להסתגל בסביבת אנשים. 
 היה כואב לשמוע את היחס של הבנות כלפיה. גיא לעומת זאת כן היה יחד איתה והם מרגישים יחד הבוגרים של השבט כאלה שלוקחים החלטות נבונות.
הבנות השבט לא חייבות להתחבר אליה, לא מכריחים אף אחד להתחבר למישהו שלר נראה בעינכם אבל לעולם אל תגרמו לבן אדם להרגיש לבד, כי זו הרגשה איומה!!! ובטוח שכל אחד בחיים הרגיש באיזשהו שלב לבד בחיים.  יותר מזה ההרגשה שהם על אי בודד רק מדגישה את הבדידות והלבד שלהם ללא המשפחה התומכת והחברים הקרובים. ולכן אם רק היו מנסות קצת לדבר איתה ולנסות להכיר מי היא באמת, היה מראה שקצת אכפת לכן.
 
בפרק ממש ראו שקייסי ומאיה הן שפוטות של דורין והאמת שזה לא נראה מחברות בכלל.
קייסי ומאיה יעשו כל מה שדורין אומרת להן כי הן פשוט מפחדות שהיא תדיח אותן ולכן מתחנפות אליה.
 
  גיא שיקר נראה בחור טוב ומקסים שיעשה הכל למען החברים שלו. הוא מצחיק חכם ויש לו לב גדול ככה גם סהר נראה כבחור אינטליגנט עם הרבה ידע ואישיות של מנהיג 
 
 
 

😄

 

משימת השק- כח או שכל

שבט טאגלוג היה סופר מאושר

בפרק של אתמול יום רביעי 28.12.22, הייתה משימה שבתכלס היא לא פיזית אלא דווקא שכלית, שהתחילה בהעברת שק בין סורגים ושימור על יציבות בכדור. הפתרון של המשימה הייתה היא נדנוד השק ימינה ושמאלה ובכך הצליחו לשחרר את השק מהמקום. טל וגל עשו התקשו מאוד במשימה אבל בסוף הצליחו להבין את השיטה. בתחילת המשימה שבט טאגלוג הובילו אבל אחרי מספר דקות שבט בייבאין הצהובים עקפו אותם והיה מאוד מותח. מהצד גיא צועק למאיה: “תנדנדי נד נד” ומאיה אל מבינה מה גיא רוצה וקשה לה עם כל הצעקות מאחורה. המשימה הייתה מותחת במיוחד כאשר השבטים לאט הבינו את הטכניקה בסופו של דבר מי שניצח היה שבט טאגלוג.
שבט טאגלוג היה סופר מאושר ושמח והם גם שבט שנראה הרבה יותר מאוחד מאשר השבט בייביאין אבל את זה נדע בוודאות רק בהמשך.

שבט בייבאין הפסד שני ברציפות במשימות

לעומת זאת שבט בייבאין בכו והיו נורא מאוכזבים שהפסידו במשימה, אך הם עודדו אחד השני שהם באמת עשו הכל בשביל לנצח ועכשיו הם יהיהו צריכים להדיח עוד אחד מהקבוצה שלהם. את מי לדעתכם יחליטו המתמודדים להדיח? כנראה שיחליטו להדיח את אלה כי לדעתם היא מבוגרת ופחות מתאימה. האם הגיל הוא באמת פקטור בהישרדות? יכול להיות שכן אבל לא בהכרח. נכון שהישרדות זה המון כוח פיזי אבל מי אמר שהיא לא מסוגלת בגלל הגיל שלה? הכל עניין של רצון ושכל. לפעמים במשימות לא צריך רק כוח אלא לחשוב על פתרון בעזרת שכל. סביר להניח שהיום אנחנו נראה שהחברים בשבט החליטו להדיח את אלה. אבל איך אומרים, הכל יכול להיות לא?

השורדים - לכרות בריתות בכל מחיר

דורין VS סהר

דורין על ההתחלה של המשחק החליטה לכרות בריתות עם אנשים עוד לפני שהיא בכלל מכירה את השורדים והשורדות. לעומת זאת סהר, לא מבין על מה כל המהומה לדעתו קודם כל צריך להכיר את המתמודדים לפני שבכלל עושים בריתות, הוא לא מאמין כרגע לאף אחד מהם. 

דורין VS מאור

דורין ומאור היו בריב פיצוצים מתחילת התוכנית ולכן היא גם רצתה להדיח אותו ובסוף הצליחה. אומנם היא עבדה על קייסי ואמרה לה שמדיחים את אלה אבל היא רצתה להדיח את מאוד. דורין הולכת לשחק במשחק כשולטת בשבט ואולי גם בכל האי, אפילו גאי רוזן מהשבט טאגלוג נתן לה שרשרת חסינות. אנחנו הולכים לראות בחורה מאוד חזקה, דומיננטית ואולי היא די תזכיר לנו את גקי מהעונה הקודמת. לדורין יש פונטיצאל גבוהה להגיע רחוק בתוכנית. השאלה מי יגיע איתה יחד והאם היא תהיה נאמנה לחברי הברית שלה כמו מאיה, סהר ספיר ועוד. לגבי ההדחה שהייתה של מאור, האם לדעתכם זה היה טעות להדיח אותו או לא? דורין כנראה עשתה טעות שבחרה להדיח את מאור, משום שהבחירה שלה ושל השבט נבעה מתוך אגו ולא מתוך חשיבה קדימה על השבט שצריך לנצח את השבט השני.

מאור הוא מתמודד חזק

מאור למרות הכל הוא מתמודד חזק, יש לו יכולות פיזיות טובות וההדחה שלו היתה לגמרי מיותרת. מה אתם חושבים ? 

סיכומי הפרק הראשון של עונת הישרדות 2023

תחילת הפרק

בתחילת הפרק, מגיעים כל 18 השורדים והשורדות אל האי, כאשר כל אחד ואחת מהשורדים ומהשורדות מספרים  לקהל בבית בקצרה על עצמם וחייהם הפרטיים. לאחר מכן גיא זוארץ מנחה הישרדות מדבר איתם ומכיר ביניהם. 

גיא מחלק את השורדים והשורדות לשבטים כאשר כל אחד מקבל במבוק ובו כתוב איזה צבע הוא צהוב או סגול.

השבט הצהוב : בייבאין   (שפת הפיליפינים ששלטה מאות שנים)

השבט הסגול: טאגלוג (שפה מודרנית)

משימת הציוד וצמיד החיים

השבטים נכנסים הישר למשימת ציוד שבו הם ילחמו על ציוד כמו אורז, ברזנט שישרת את השבט שינצח באי. בנוסף, רק אחד מהשורדים יקבל את צמיד החיים שמי שיחזיק בו יהיה כוח משמעותי ביותר ויוכל לשנות גורלות. אז המשימה שלהם היא: השורדים והשורדות יצטרכו להיכנס לתוך המים ולעלות על רפסודה ולהעמיס את הציוד ולשוט את האי שלהם שם נמצאים עם הבגדים הנקיים מהבית. שבט בייבאין (הצהובים) הרוויחו אבן אש, מצטה ואורז וקופסא שבה נמצא צמיד החיים.  שבט טאגלוג הרוויחו ברזנט, מצטה של בננות ואננסים,חול וטלפון.

השבטים מתחילים להתמקם באי

דורין מתחילה להתלחשש עם מאיה קיי והם רוצות לשמור על פרופיל נמוך .אחרי זה דורין פונה לניב ומנסה ליצור כמה שיותר בריתות עם אנשים. מאור שומע אותם וגם הוא מנסה ליצור בריתות עם אנשים אז הוא הולך לגיא שיקר, ולדעתו היא תהווה עליו איום ולכן הוא צריך לדאוג לעצמו. כך עושה גם ספיר קשתי ניגשת אל סהר שרואה שהוא בחור טוב ומבקשת ממנו שהוא ישמור עליה והיא תשמור עליו במשחק. סהר לעומת זאת, חושב שהם רק התחילו את המשחק ואין פרוצדורה חברתית ואפילו התנהגות יהירותית וזה עדיין מוקדם מידי להחליט עם מי הוא מעוניין להיות בברית ולכן כרגע הוא לא מאמין לאף אחד. שבט פאגלוג יושבים יחד כצוות ואוכלים מהאננס וכל אחד מספר על עצמו כמה משפטים. ואבירן חושף בפני כולם שהוא חשפן בשעות הערב וכולם בהלם. בינתיים בשבט בייביאן עושים מדורה ומכינים לעצמם אורז. אלית וקייסי לא מחבבות את דורין שלדעתן היא משתלטת על הדברים. גם הצוות פאגלוג מתחילים הלחשושים והדיבורים על כריתת בריתות כאשר טל מורד פונה לגיא רוזן שיהיה קודם כל כמו אח שלו ואחר כך הם יהיו צוות.

הגרלה על צמיד החיים

שבט בייביאן מחליטים לעשות הגרלה ובהמי שינצח יקבל את צמיד החיים.

הריב בין דורין למאור

מאור טוען שדורין מקרינה אווירה נוראית בשבט ולא אוהב שמדברים עליו מאחורי הגב, בעיניו זה התנהגות מתנשאת. האם לדעתכם מאור צודק? דורין לא מוכנה שמאור יחזיק אצת המקלות של ההגרלה ואומרת לו את זה בפנים מול כולם. דורין אומרת שמאור כל היום מחפש אותה. הצוות עושים את ההגרלה עם המימות והמנצח הוא גיא שיקר שמקבל את צמיד החיים.

משימת חסינות שבטית

גיא מציג בפני השורדים את פסל החסינות כאשר רק שבט אחד יכול לזכות בה. כל שבט יצטרך לבחור שישה שורדים חזקים ביותר ו3 בעלי סבלנות. כאשר השלושה יצטרכו להרכיב את המטלה הסופית שהיא הרכבת פאזל.

הירשם
הודעה על
guest
8 תגובות
תגובות משובצות
צפה בכל ההערות
נועם

שיקר ואבירן עובדים על השבט איזה מצחיקקק

נטלי

שבט בייביאן כבר בתבוסה רצינית מה נסגר איתם… כיאלן בסוך לא ישאר שם אף אחד חחחחח

דניאל

גיא שיקר גבר שבגברים מצחיק אש  :wpds_cool:   :wpds_cool: 

שלומית

קייסי ומאיה בחורות טובות רואים על הפנים שלהן ,ויש להן גם חיבור מדהים מתוקות  :wpds_grin:   :wpds_smile:   :wpds_eek: 

ליה

אני ממש אוהבת את טל איזה בחור מרגש, חזק ואמיץ . טל כבשת אותי😍😍 במיוחד הסיפור שבוא איבד את אמא שלו שהיה בצבא .. כמה שהיה לך קשה ובכל זאת התמודדת אתה דמות להערצה

שחר

ממש רציתי ששבט הסגולים ינצחו אוףףף. עכשיו ההחלפה של דורין וטניה יעשו רק באלגן . דורין תשתלט גם עליהם .. מסכנים…

[…] הישרדות לכל הפרקים – לחצו כאן […]

חחחחחחחחחח

איפה ההורדה?????????

מאיה קיי הישרדות כל הפרקים

מאיה קיי

דוגמנית בינלאומית,  מוכרת בעיקר כדוגמנית בחברת הבגדים עדיקה בישראל ,משפיענית אינסטגרם בעלת 272 אלף עוקבים.

עונת הישרדות כל הפרקים

מאור שושן

מאור שושן הוא יהלומן, בן 32 מנתניה, גרוש + 1.

דניאל ציוני

דניאל ציוני

דניאל ציוני הוא איש תקשורת- שדרן רדיו חיפה, אדם דתי שומר מצוות ומסורת. 

דורין

דורין דותן-פרקש

דורין דותן-פרקש אשת עסקים, משפיענית רשת ובעלת מותג תכשיטים.

טל מורד

טל מורד

חייל משוחרר, בן 21 ממושבת כנרת.

טניה לאורן

טניה לאורן

טניה לאורן היא דוגמנית, בעבר הייתה בלהקת בנות בשם “פורמולה”, יש לה 180,000 עוקבים.

ספיר קשתי

ספיר קשתי

 בת 30 רווקה, יועצת בעיצוב וחיטוב הגוף, כוכבת רשת עם יותר מ-40 אלף עוקבים באינסטגרם.

אבירן שמואל

אבירן שמואל

אבירן שמואל בן 33 הוא עובד תברואה מנתניה וחשפן, הוא רווק ואוהד מושבע של הפועל ת”א.

אלית מוסאיוף

אלית מוסאיוף

אלית מוסאיוף בת 52 היא מזכירה רפואית מהעיר חולון, נשואה ואימא לשלושה בנים ובת.

הישרדות 2023

גיא רוזן

 גיא רוזן בן 32 מתל אביב, נשוי. הוא מעריץ מושבע של תוכנית הישרדות וראה את כל הפרקים של התוכנית. גיא הוא יועץ במשרד פרסום בתל אביב.

גיא שיקר

גיא שיקר בן 48 מרמת השרון גרוש +2 ומקצועו יועץ פיננסי.

 

גיא שיקר
גל רובין

גל רובין

גל רובין בת 32 ממעלה אדומים, גרושה ואימא לשישה ילדים.

ירדן זוהר

ירדן זוהר

 ירדן זוהר בת 27 מתל אביב, רווקה. היא נולדה וגדלה בטבריה, וכיום ירדן עובדת כמאמנת אישית.

נבו שמיר

נבו שמיר

מהנדס בניין, בן 31, מתל אביב, בזוגיות.

נטשה חליל

נטשה חליל

נטשה חליל בעלת מכון יופי בת 40 מרמת אביב, נשואה + 2. נולדה באוקראינה ועלתה לארץ בגיל 18 לבד.

נטשה חליל

נטשה חליל

. בעלת מכון יופי בת 40 מרמת אביב, נשואה + 2. נולדה באוקראינה ועלתה לארץ לבד בגיל 18

ניר רגב

ניר רגב

 ניר רגב  בן 42, מלוד, גרוש פעמיים. ניר נולד בלוד כאשר אבא שלו כיהן כראש ממשלה. הוא מנכ”ל קבוצת כדורגל “הפועל לוד.

VISTOSO 14 K רוז זהב טבעות האמיתי גברת מבריק מהחנות הזאת, מאוד מקצועי, מתוכנן היטב. זהב אמיתי ואבנים.

טבעת: “אין מילים! תודה רבה לך לחנות עבור כזה יופי ” לקוחה ישראלית

מותגים: המחירים החל מ 17 שקל באליאקספרס.

תשלום רישיון רכב לטסט

כ 11 ש”ח בלבד .משלוח חינם

13 ש”ח בלבד! 60W

5 3 קולות
רייטינג
8
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx