טיפטיפו.נט סקרים

נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה

תיקון נזילה בצנרת הביוב בתוך הדירה

ניקוי הסיפון

בשלב הראשון צריך לפתוח את הסיפון (מתחת לכיור) טיפ : כדאי לפני הפתיחה להניח דלי מים ריק יש לנקות היטב את הסיפון בדרך כלל זה עוזר , ולהרכיב בחזרה.

נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה
נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה
ACE - סיפון לכיור אמריקאי , פתיחת סתימה בכיור

קפיץ ביוב ספירלי עבה

באם הבעיה לא הצליחה (זאת בעיה נפוצה) אז יש חומרים ממיסי שומנים מיוחדים לפתיחת סתימה צריך להימנע שכן זה עלול לגרום לנזק גדול יותר. אפשר להחדיר קפיץ עבה לפחות 8 מ”מ ובלחץ קדימה ואחורה והחדרת מים רצוי חמים לתוך המערכת וכך נגרום ללכלוך לצאת החוצה עד שמרגשים שהצינור נכנס בקלות. להרכיב הכל בחזרה ולבדוק שוב. 

בשלב זה צריך להסיר את המרצפות

נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה
נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה
המראה שהתגלה לאחר הסרת המרצפות צינור רקוב
נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה

זה הרגע שצריך להזמין אינסטלטור מקצועי

הצנרת חלודה ורקובה צריך להזמין אינסטלטור מקצועי. לעתים צריך להחליף את צנרת הברזל הישנה והרקובה. כדאי לדעת שישנם מספר סוגי צינורות הצנרת הנפוצה ביותר בעת שיפוץ דירות או בתים פרטיים היא צנרת SP או PEX . 

האם חייבים להחליף את צנרת הביוב

לא. ישנם דרכים נוספות, טיפ : אפשרות ראשונה שזה אפשר לבצע מעקף לצנרת הישנה , שהיא מערכת בנויה במקביל למערכת הישנה ולחסוך כסף רב. בבתים ישנים מאוד ושלא רוצים להשקיע יותר מידי אפשר להתקין את הצנרת החדשה המקביל לצנרת הישנה.

נזילה בצינור מים חלוד
צנרת ביוב רקובה וסתומה מתחת לכיור

האם חייבים - האפשרות שניה

האפשרות השניה : כפי שרואים בתמונה זה אכן מיקרה קשה ורצוי להחליף את הצינור, אבל כדי להחליפו יש צורך לפרק את ארונות המטבח או לפחות לפרק חלק מימנו, וזה יעלה את המחיר בהרבה. טיפ : לכן, באפשרותינו לבקש מהאינסטלטור לחתוך (במכונת דיסק לברזל) את החלק הרקוב והחלוד ולהוסיף לתוכו צינור גמיש PVC איכותי  ולהדביקו היטב בעזרת חומר סיליקון סופר7  ( אפשר גם בדרכים אחרות לפי שיקול דעתו של האינסטלטור – במקום להדביק) את הצד השני יחבר האינסטלטור לסיפון בהברגה.

נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה
תיקון הדליפה בצינור

כל התמונות החלפה והוספת צנרת ניקוז לסיפון

לסיכום: בעיות בצינור מים בתוך הדירה

ניקוז במקלחת ישנם הרבה מאוד סוגים יפים ומעוצבים

שְׁרַברָבוּת,  אִינסְטָלַצִיָה

בעיה נפוצה בצנרת היא דליפה או פיצוץ בצנרת, הנזילות נובעות מסדקים בצינורות או מהתקנה לקויה . גם סתימה בכיור במטבח בסיפון או במקלחת זאת בעיה נפוצה, פתיחת סתימה בכיור במטבח שהתפתחו בעקבות שומנים ושאריות אוכל צריך בעדיפות ראשונה לפתוח את הסיפון (מתחת לכיור) טיפ :כדאי לפני הפתיחה להניח דלי ריק מים יש לנקות היטב את הסיפון בדרך כלל זה עוזר . אם לא אז יש חומרים ממיסי שומנים מיוחדים לפתיחת סתימה צריך להימנע שכן זה עלול לגרום לנזק גדול יותר. אפשר להחדיר קפיץ עבה ובלחץ קדימה ואחורה והחדרת מים רצוי חמים לתוך המערכת וכך נגרום ללכלוך לצאת החוצה עד שמרגשים שהצינור נכנס בקלות.

אם זה קשה מידי כדאי להזמין אינסטלטור מקצועי. לעתים צריך להחליף את  צנרת הברזל הישנה והרקובה, כדאי לדעת שישנם מספר סוגי צינורות הצנרת הנפוצה ביותר בעת שיפוץ דירות או בתים פרטיים היא צנרת SP או PEX , מערכת צינורות ישנה טיפ כדאי לבצע מעקף לצנרת הישנה , שהיא מערכת בנויה במקביל למערכת הישנה ולחסוך כסף רב, בבתים ישנים מאוד ושלא רוצים להשקיע יותר מידי כסף . אפשר להתקין את הצנרת החדשה על הקיר.

נזילת מים מהברז יש צורך להחליף את האטם (הגומייה הבלויה) כדאי ללכת לחנות לחומרי בניין ולהתייעץ לפני הפרוק.

ניקוז במקלחת ישנם הרבה מאוד סוגים, יש לבחור את הגודל המדויק עם מערכת הסינון הטובה ביותר. טיפ רצוי נשלף ומובנה מסננת מפחית סתימת הניקוז ולמנוע שיער שיכנס לתוך הצינור ולסתום אותו. רצוי לנקות את המסנן אחת לחודשים.

נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה

גומיות אטימה,אינסטלציה נזילה בצינור מים בתוך הדירה,,תיקון הפיצוץ בצנרת הביוב, להחליף את הסיפון, שרברב, אינסטלטור, .אינסטלציה נזילה בצינור מים משותף לשכנים,חומרי בניין,הום סנטר,קדוש שינקר,אייס,ase,home senter,,צינור גמיש, ,דבק סיליקון,צינור מים,ברגים,,ברזים למטבח,החלפת הכיור,מסנן מים,תמי 4,צינור גמיש,נזילות קשות באמבטיה,ביוב משוטף לכל הדיירים,חשבון מים מופקע,מקצועי,מסנן מים,שיבר מים משוטף

נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה

נזילת מים מהברז

נזילת מים מהברז יתכן ויהיה וצריך להחליף את האטם  (הגומייה הבלויה)  ההחלפה בברזים רגילים לא צריכה להיות בעיה.

כדאי ללכת לחנות לחומרי בניין ולהתייעץ לפני הפרוק, אבל לאחר מכן לקחת את הגומייה או שאפשר לצלם.

בכל אופן היום יש מבחר גדול של ברזים לכיורים. ולא חייבים להיות יקרים וכאן באתר מספר פריטים מומלצים עם לקוחות מרוצים מחנויות שונות במחירים ממש זולים.

נזילה בצינור מים בסיפון הניאגרה

ניקוז במקלחת - בעיצובים עתיקים ומודרניים

מניעת סתימה בצנרת בתוך הדירה

קודם כל צריך  לבחור ולבדוק היטב את הגודל המדויק את הקוטר המתאים לניקוז את העומק.

ניקוז במקלחת ישנם הרבה מאוד סוגים יפים ומעוצבים,  ניקוז מקלחת מרובעת פליז עתיק, ניקוז פליז מודרני .

עם מערכת הסינון הטובה ביותר. טיפ : רצוי נשלף ומובנה מסננת מפחית סתימת הניקוז ולמנוע שיער שיכנס לתוך הצינור ולסתום אותו. טיפ : רצוי לנקות את המסנן אחת לחודשים. בדרך הזאת תשמרו על הצנרת מפני סתימה בתוך הדירה.

סתימה בצנרת
סתימה בצנרת וניקוי הסיפון
סיפון
סתימה בצנרת וניקוי הסיפון במים חמים

כֵּיצַד אֶפְשָׁר לְאַתֵּר סְתִימָה בַּצַּנֶּרֶת הַמַּיִם

הַמַּיִם יוֹרְדִים לְאַט בַּכִּיּוֹר

כשאתם רואים שהמים בכיור יורדים בקצב איטי או שפתאום אתם מגלים מים על המרצפות, ברגע שאתם פותחים את הברז, זה הזמן לפעול לפתיחת הסתימות כמו שתיארנו בתחילת הכתבה, שזה אומר להתחיל בַּסִּפּוּן שֶׁמִּתַּחַת לַכִּיּוֹר, את הסיפון צריך לפרק, פִּתְּחוּ אֶת הברגים והוציאו את כל הלכלוך שהצטבר בעזרת סמרטוטים ומים חמים, לאחר הניקיון של הסיפון, חברו את הספון לצינורות ואל תשכחו את האטמים (גומיות) לחבר היטב, כעת סיגרו את האומים. פיתחו גם את מכסה הניקוז שברצפה ונקו גם שם.

סיפון
סיפון

עוד:  אינסטלטור מקצועי דליפה או פיצוץ בצנרת, הנזילות נובעות מסדקים בצינורות אינסטלציה נזילה בצינור מים בתוך הדירה,

0 0 קולות
רייטינג
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx