טיפטיפו.נט

סקר הדחה 3: האח הגדול-את מי תרצו להשאיר

האח הגדול סקר הדחה 3 , הסקר פתוח עבור כל דיירי “האח הגדול” ההדחה הקשה ביותר בבית. הדיירים הם אלה שמעמידים להדחה בפומבי. – גל יצאה על סתיו שביקשה 150 שקל לעצמה, למרות שסתיו לא הייתה חייבת  ויכלה לקחת  לעצמה 500 שקל ולהשאיר את הדיירים ללא תקציב מותרות. 

שניר משמש דוגמה לא טובה כלפי הילדים והנוער – במילים משפילות כלפי סתיו ואברהם. מילים שיכולים לעודד את הנוער לחרם קבוצתי.

עידן המודח השלישי מבית האח הגדול

עידן שברגע האחרון נכנס לרשימת ההדחה – הוא בעצם קיבל את ההדחה כמו בומרנג, לאחר שהכניס להדחה את החברים שלו מהבית הודח בעצמו.

סקר הדחה 3:: "האח הגדול" את מי אתם משאירים בבית

סקר הדחה 3 את מי תשאירו  בבית?. אפשר להצביע לעד 3 דיירים עד 10 פעמים ביום.

פג תוקפו של הסקר

 סתיו – “להם מותר לאכל”

עידן לא היה ממש בבית האח הגדול,  אבל הספיק לגלות לדיירי הבית שהוא לא מתבייש במה שהוא.

אתר טיפטיפו מודה לכל המצבעים בסקר שבו ריוואה הודחה בהדחה האחרונה של בית האח הגדול. המשיכו להצביע ולהשפיע. .

גל לסתיו – “את לא נכנסת להתקלח”

סניר לא מכבד את אחותו ספיר שמבקשת שיפסיק לריב עם אברהם.

אתר טיפטיפו מודה לכל המצבעים בסקר שבו ריוואה הודחה בהדחה האחרונה של בית האח הגדול. המשיכו להצביע ולהשפיע. .

השתתפו בסקרים ובתגובות בבית האח הגדול- אין צורך להזדהות!

לרה נגד סתיו

לרה וגם רוב דיירי הבית  נגד סתיו .

האם גם אתם בצד של לרה שבכל הזדמנות תוקפת מילולית את סתיו

או שאתם חושבים שסתיו מסובבת את כולם על האצבע ?!

מורה פרטית לאנגלית לילדים בבתי ספר יסודיים.

השיעור מועבר בתוכנת הZOOM לפי הקצב האישי של התלמיד/ה. השיעורים יינתנו לפי תכנית לימודים מסודרת ומקצועית שתחזק את יכולות האנגלית של התלמידים כמו הרחבת אוצר המילים בעל פה ובכתב, קריאה וכתיבה ועוד.

לבירורים ויצרת קשר

אפשרות יצירת קשר דרך הווצאפ למורה

האח הגדול 2023
אלון חובל-2 האח-הגדל-2023
האח הגדול 2023
האח הגדול 2023

האח הגדול - הצבעה לסקר

הצבעות לסקר האח הגדול לעונה החדשה של 2023 נפתחה ומחכה להצבעותיכם לסקר. כדי להיות קרובים לתוצאות האמת מרשת 13 כדאי להצביע 10 פעמים לסקר של טיפטיפו.נט. טיפטיפו נותן לכם שני סקרים באותו הנושא של מי הדייר המנצח שלכם, סקר 1 – ללא תמונות של הדיירים קל ונח, והסקר 2 – כוללים את תמונות הדיירים ואפשר להצביע לסקר עד 10 פעמים ביום. בסקר השני ברגע שההצבעה נסגרה יהיה לכם לחצן, “הצג את תוצאות הסקר”,  כמו כן יהיו סקרים נוספים בנושאים שונים הקשורים לדיירים בבית. מידי פעם גם יוצגו שאלות ידע על הדיירים ושאלות מי אמר על מי בתוך בית האח הגדול. כדי חפש  ולמצוא את הסקרים רשמו “טיפטיפו.נט סקרים” בגוגל כרום .

כדאי מאוד לנקות את הפנסים לרכב ליפני הטסט- איך לנקות לחצו כאן

איך מצבעים לסקר-האח הגדול

בסקר של מי הזוכה שלכם בתוכנית האח הגדול נכון לעכשיו בסקר אתם יכולים להצביע לסקר עד ל – 5 דיירים, באפשרותכם לרענן את הדף ולהמשיך להצביע לסקר האח הגדול 2023. כדי שהסקר יצליח ויהיה אמין, כדאי לבחור בחמישה דיירים בכל פעם. עד עכשיו הסקרים הצליחו ב 100%. ריבוי הצבעות לסקר יגדילו את הסיכויים להמשיך להצליח בסקרים. והכל אודות לכם!.

אתר טיפטיפו מודה לכל המצבעים בסקר שבו ריוואה הודחה בהדחה האחרונה של בית האח הגדול. המשיכו להצביע ולהשפיע. .

כיתבו מה אתם חושבים על הדיירים בבית

מספיק רק שם פרטי

הירשם
הודעה על
guest
8 תגובות
תגובות משובצות
צפה בכל ההערות
נועם

אני אפרט על כל דייר בפני עצמו, מקווה לא לשכוח אף אחד…
לין אלפי – (סתם דרך אגב-הדיירת האהובה עלי) בחורה מהממת, נעימת שיחה, לב טוב ושפע של מידות טובות.
רוי רייניש – הודח. בחור נחמד עם הרבה דברים טובים, רק חבל שהוא הרס את הזוגיות שלו עם לין, היא יכלה סופר להצליח, חבל שהוא יורד לכל הדברים הקטנים, הוא פשוט לא יודע שצריך לזרום, לא כל דבר קורה בדיוק כמו שחלמנו. וזה לדעתי הסיבה שבגללה הוא הודח, הפרידה שלו מלין, למרות שזה לא היה נראה סופי.
יענקי גולדהבר – בחור חמוד ומגניב, שנותן קצת אוירה שונה ממה שהיינו רגילים בבית האח. אחלה בחור.
יובל מעתוק – בחורה מושלמת, עושה רק אוירה טובה בבית, מצחיקה, ולא גורמת למריבות אף פעם.
שניר בורגיל – בחור לענין לגמרי, כדאי זריז שיתחיל איזו שהיא זוגיות בבית, זה יכול מאוד לאזן אותו. בענין הסכסוך והסולחה עם אחותו- אהבתי מאוד, הם שניהם אמיצים, וכל הכבוד להם על זה.
ניקול אורי בוטביניק – בחורה ממש נחמדה, נראית מהמם, יפה גם מבחינה חיצונית וגם מבפנים, מידות טובות וכו’… וגם היא, כדאי שתתחיל זוגיות, זה יהיה טוב בשבילה. יעופו עליה. בדוק.
גיא איתן – בחור נחמד ומטה, לא יותר מזה, לא הבנתי למה כולם עפו עליו כאילו הוא איזה חתיך המדינה.
אתי ייטב – חמודה, לא חושבת שבית האח הגדול הוא מקום לאנשים בגיל שלה.
אברהם אקלום – נחמד. ולא יותר מזה, יותר מדי מגן על סתיו, כשאין על מה בעצם.
גל קספרס – נראית אישה מדהימה, עדיין לא הספקנו כל כך להכיר אותה, אבל בטח נכיר בהמשך, לדעתי היא תגיע עוד למקומות גבוהים, יש לה את היכולת לזה.
לרה מטודי – אישה חמודה, הקטע עם השפה קצת לא מובן, אבל זה ישתפר בהמשך, חבל שהיא נכנסת לכל המלחמות על האוכל עם הצעירים, זה פשוט לא לרמה שלה.
יובל לוי – בחורה לא מובנת בעליל, מצד אחד כן נראית חכמה ואינטליגנטית אבל מצד שני עושה דברים שלא כל אחד היה מעז לעשות בפומבי…
עידן מורד – בחור מוזר שעדיין לא הבנתי מה הסיפור שלו…
שי עופרי – בחורה שנראית מגניבה לגמרי, מצחיקה, פטפטנית, ומשרה אוירה טובה בסביבה. לפעמים יש לה התפרצויות, אבל זה משהו בגדר הנורמה ולא יותר מזה.
בן ויארניק – איש נחמד לגמרי, חכם, נעים שיחה וחושב על כל אחד.
סתיו קצין – לא אהבתי בכלל בכלל בכלל, קודם כל אין לה אף חברה בבית, רק חבר-אברהם. היא כל היום רק יוצרת מריבות ומחממת את האוירה בבית לאוירה עצבנית וכעוסה. בכינית. הקטע של הממתקים וההחבאה של האוכל – תינוקי, אין לי מילה אחרת, היא יכלה לבוא ולפתוח את זה בצורה יפה ומכובדת ואני בטוחה שהיו מנסים לעזור לה, כמו שהיא עשתה בתחילת העונה, מתי שהיא שיקרה על הגיל שלה (שגם זה היה מעשה מאוד טיפשי בעיני, שהיא בעצם מתבישת במה שהיא) יש לה הרבה מאוד חסכי ילדות שהיא צריכה להסתדר איתם, וחבל מאוד, כי היא נשמעת בחורה חכמה, חבל שהיא באה מוכנה עם אסטרטגיה כזאת מגעילה ותינוקית מראש.
ספיר בורגיל – בחורה מהממת ומושלמת, אמיצה, גיבורה, כל המעלות שיש בעולם!!.
אלון חובל – נראה ממש חמוד, עדיין לא הכרנו אותו כל כך, אבל הוא נראה בחור מאוד מאוד נחמד, גם מבחינה חיצונית, הוא נראה טוב ומטופח.
מאיה גרוסמן – בזמן שהיא עוד הייתה בבית היא הייתה נראית בחורה חמודה, שקצת עפה על עצמה אבל לא משהו יותר מדי דרמטי.
בן סטרול – לא הכרנו בכלל, היה נראה בחור לענין, חבל!

שלום לכל משתתפי הסקר האח הגדול

אנחנו רוצים להסביר לכם את הסקר הדחה שאנו מבצעים בתוכנית “האח הגדול”. הסקר הזה מכוון לאסוף מידע ופידבק חשוב על המשתתפים שיצאו מבית האח הגדול. המטרה היא להבין את החוויות שלהם ואת התהליכים שעברו במהלך התוכנית.

אנו חושבים שלכל משתתף בסקר יש לכם  ניסיון ייחודי להבין את  התוכנית האח הגדול שמשודרת 24/7 (ערוץ 26), ולכן החוויות שלכם  והמסקנות שאתם מעבירים אלינו באמצעות הסקר עוזרת לנו מאוד, וחשובים במיוחד. באמצעות הסקר הדחה, כמו כן אנחנו  מצליחים ללמוד ממכם בסקר ולנסות ולהבין מי הם הדיירים האהובים עליכם. וכך בהדחה המוקדמת מהתוכנית אפשר להבין ולשפר ואת הידע על דיירי הבית וכך ניתן להתקדם בסקר האח הגדול בצורה טובה ויעילה עד לגמר האח הגדול.

במהלך הסקר הדחה, אנו מבקשים מהמשתתפים בסקר (לכתוב בתגובות ) ולשתף אותנו  בתחושות שלכם מדוע בחרתם בדייר/ת האם דיירים מתעניינים , ומנגד מדוע אתם משוכנעים שצריך להדיח את אחד או אחת מהדיירים.

סקר 3: האח הגדול של אתר TIPTIPO.NET אפשר לחפש  גם במנוע החיפוש של בגוגל. וגוגל כרום. העתק. הדבק.

שניר פתח פה גדול על אברהם שלא נשאר חייב, סתיו שמנסה לגונן על אברהם לא מצליחה. שניר מתחיל להתאהב בשי.

סתיו מחזיקה מעמד מול כל הבית! שיוצא נגדה. פרט ל אברהם אתי ויובל לוי

הקהל בבית שמצביע לסקר הדחה בתוכנית “האח הגדול” ברשת 13  יכול להשפיע על ההדחה מבית האח הגדול במספר דרכים:

  1. קהל הצופים: המצבעים משפיעים על קהל הצופים שמצביעים על המשתתף או המשתתפת שהם רוצים להוציא מהתוכנית. קהל הצופים מהווה גורם חשוב בסיכויי ההצבעה של המשתתפים, ולכן, אם מספר גבוה של צופים מצביעים להדחה, זה עשוי להשפיע על ההחלטה של המפעילים של התוכנית.

  2. צוות המפעילים: צוות המפעילים של התוכנית משפיע על ההדחה באמצעות התייחסותם לתוצאות הסקר והשפעתן על ההחלטה הסופית. הם מבקשים להבין את דעת הצופים ולקחת בחשבון את המצבעים בסקר כחלק מתהליך ההחלטה.

  3. התרשים הכללי של המשתתפים: המצבעים יכולים לעקוב אחר התרשים הכללי של המשתתפים בתוכנית. על פי המצבעים, הצופים מתרשמים מהמשתתף או המשתתפת ולפעמים זה עשוי להשפיע על הדחתו שלו מבית האח הגדול.

  4. תהליך ההצבעה: המצבעים עשויים לעקוב על תהליך ההצבעה בפועל. 

  5. הצביעו במקביל גם לסקר כך שיהיה קרוב מאוד לתוצאות האמת.
5 2 קולות
רייטינג
8
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx