טיפטיפו.נט סקרים

אהבה חדשה 2023

אהבה חדשה 2023

תקציר על התוכנית אהבה חדשה 2023

אהבה חדשה היא תוכנית ריאליטי שבה ארבע רווקות עוברות לדירה בתל אביב בנפרד , וכל אחת מהן תיפגש עם גבר שהתאימו לה מראש ויעבור לגור איתה למשך שלושה ימים. במהלך הימים ביחד, הם ילמדו להכיר אחד את השניה, יפתחו אחד בפני השני ובעיקר יבדקו אם המערכת יחסים הזו יכולה להצליח לקשר זוגי. בסוף שלושת הימים על הרווקות להחליט אם היא מעוניינת להמשיך עם בן זוגה לשלושה ימים נוספים או להיפרד ממנו ולבחור גבר חדש.

הזוגות של אהבה חדשה:

  • רועי אסף ולי -ים
  • דניאל לוי ומולי
  • יובל מאור ניר
  • נויה אריאלי ודור

כתוב את הכותרת כאן

לאחר שרועי פרש מהתכונית אהבה חדשה. נשארו יובל וניר, דניאל ונויה. יובל בזוגיות עם ניר, דניאל ונויה רווקות. בפרק, דניאל ונויה היו צריכות לראות סרטון

איזה זוג יפרד ואיזה זוג ישאר? אהבה חדשה 2023

רועי פורש מהתוכנית אהבה חדשה

הזוגות היו צריכים לבחור האם לתת צ’אנס לבן או בת הזוג שלהם, מולי ודניאל הסתדרו דווקא טוב אבל שניהם הרגישו שהם על גדר קשר חברי ולא קשר זוגי. דניאל שיתפה שקשה לה להיפתח רגשית מהר למישהו. שהם ישבו שניהם על הספה מולי דיבר ואמר לדניאל שהיא בחורה מקסימה וטובה אבל הוא בא לתוכנית כדי לחפש אהבה והוא לא מרגיש שמה שנוצר ביניהם בימים האלה קשר זוגי ולכן החליט לעזוב, דניאל הסכימה איתו ואמרה שבאמת היה לה כיף וגם היא לא חוותה את הקשר הזוגי אתו אלא קשר שמבוסס על חברות בלבד. מולי נפרד יפה מדניאל, ודניאל נשארה כדי לבחור את הבחור הבא.

יובל וניר מהרגע ראשון היה ביניהם חיבור, ניר הוא בחור יוזם, מעשי שיובל מאוד התלהבה מהתכונות האלה. הוא לימד אותה ריקודים בסטודיו שלו שזה דברים שהיא לא עשתה מעולם במיוחד עם בחור שרק עכשיו הכירה. שהם היו צריכים לבחור האם להישאר לשלושה ימים או לעזוב, ניר בחר שהוא כן רוצה להישאר עם יובל ולחזק את הזוגיות שלהם, יובל בחרה שגם היא רוצה להמשיך את הזוגיות עם ניר והזוג הזה המשיכו.

לעומת זאת, נויה ודור הרגישו שמים הגיעו עד נפש, שהם לא יכולים להמשיך עם הזוגיות יותר כי פשוט אין ביניהם תקשורת, נויה היא בחורה רצינית ודעתנית וגם לוקחת את הזוגיות ביניהם בצורה יותר קלילה, אבל דור הוא בחור יותר פגיע ועדין. נויה מחליטה שהיא לא מסוגלת להמשיך את הזוגיות עם דור כי מכל דבר קטן הוא נעלב ומסתגר בחדר או שהוא מבואס כל היום. ולדור קשה עם כל הביקורתיות והעוקצנות של נויה. לכן, דור החליט לעזוב ונויה הסכימה איתו. השניים נפרדו ונויה תקבל בחור חדש.

הזוגיות בין רועי ללי-ים התחילה טוב ולאט לאט התקדמה שרועי החליט לפתוח את הלב שלו בפני לי-ים ולתת הזדמנות אמיתית לקשר זוגי, הוא סיפר כי הוא אף פעם לא התאהב במישהי ברמה שהיו לו פרפרים בבטן, אבל מאז מסיבת הקריוקי שהייתה לי-ים הבינה שרועי לא מתאים לאישיות שלה, כי הוא “פדחן” מידי, או שהוא לא נתן לה מספיק תשומת לב במסיבת הקריוקי. שהשניים ישבו ושוחחו על המקרה, רועי אומר ללי-ים שאם כבר הוא זה שצריך להרגיש מובך ולא היא, ושהוא מוכן לקבל את התחושות של לי-ים ולהשתפר לפעם הבאה, אבל לי-ים נשארה בדעתה שהיא מחפשת משהו אחר ממה שהיה לי עם רועי, היא אומרת לו שהוא נכנס לה ללב, אבל רועי מרגיש שלהיכנס ללב זה לא שהיא אוהבת אותו כמו שהוא אוהב אותה. רועי פיתח רגשות ללי-ים במהלך התקופה שלהם ביחד, ושהם ישבו בספה הוא הבין מלי-ים שהרגשות האלה לא היו הדדיים כמו שחשב. הוא כן רצה להישאר עוד שלושה ימים עם לי-ים אבל לי-ים לא הרגישה את אותו הדבר, והיא בחרה להיפרד מרועי.

שלי-ים עזבה, לרועי היה ממש קשה שהוא הלך לחדר ובכה. הוא ממש חשב שהזוגיות ביניהם יכולה להתקדם הלאה ולהיות בעלת פוטנציאל בעתיד. בעקבות, הפרידה של לי-ים מרועי, הוא החליט שהוא לא מעוניין להמשיך בתוכנית ולעזוב.

ביקורת האתר - אהבה חדשה

מולי ודניאל הסתדרו מאוד טוב ביחד, במשימה של הקניות הוא קנה הרבה בגדים לדניאל, מכאן רואים שמולי הוא בחור שאוהב לפנק ולתת, ודניאל היא בחורה מקסימה ועדינה והחברות ביניהם הייתה מקסימה, לדעתינו הם היו צריכים להשאר ביחד ולתת לחברות הזאת עוד זמן, הרי אהבה היא תהליך שצריך להתאמץ עבורו. היא לא מגיעה כל כך מהר במיוחד שלשניהם קשה להיפתח רגשית. אנחנו חושבים שעוד שלושה ימים זה ממש לא בזבוז זמן, אלא להפך זה ניסיון להמשיך לחוות עוד דברים ביחד. מולי מאוד כיבד את דניאל והיא מאוד כיבדה אותה, ובתכלס אהבה מתבססת על רק על זוגיות של ריגושים אלא גם על חברות טובה שאפשר לסמוך על הבן זוג שנמצא מולך.

רועי ולי-ים למדו להכיר אחד את השנייה. לי-ים היא בחורה טובה אינטליגנטית מאוד ומחפשת מישהו שייתן לה הרבה תשומת לב ואפילו יוביל את המערכת יחסים אלו. אבל למרות כל התכונות האלה, לדעתינו היא עשתה טעות. היא הייתה צריכה לתת לרועי את השלושה ימים האלה בשביל לחזק את הזוגיות הזו. לא צריך ישר לוותר ולהגיד הוא לא מתאים לי. נכון זה היה מביך איך שהוא שר ורקד, אבל לי-ים כל הזמן התלוננה על זה שרועי לא פתוח איתה ומתנהג כמו רובוט אז עכשיו שהוא לא מתנהג כמו רובוט והוא נפתח בפניה ופני כולם זה לא בסדר בשבילה. היא התנהגה בחוסר ביטחון מוחלט, מה אכפת לך איך הוא שר , ההפך תזרמי איתו וככה שיצחקו כולם, תסימי פס על כולם. בחורה שהיה לה ביטחון עצמי לא היה מפריע לה כי כל המטרה של מסיבת הקריוקי הייתה לצחוק ולהנות. לי-ים הייתה יותר מידי רצינית ובגלל המצב הזה היא החליטה שהיא לא רוצה את רועי. לעומת זאת, רועי בחור חמוד, יש לו חוש הומור משלו, הוא מכיל מקבל, חכם ועוד הרבה יתרונות. הוא מקבל את הדברים שלי-יים מרגישה גם אם הוא לא מסכים איתם ואף הוא רוצה להשתפר ולתקן, בחור אחר יכל להגיד לה זה אני תקבלי אותי ככה או שתעזבי, אבל לרועי היה את הרצון העז להיות בן זוג טוב יותר בשבילה  ואפילו להשתנות מעט וזה דבר לא מובן מאליו. אין הרבה בחורים טובים היום , כנראה שיש אבל קשה מאוד למצוא אותם. רועי הוא אחד שקשה לו להפתח רגשית וזה בסדר יש הרבה אנשים כאלו שקשה להם לפתח רגשות כלפי אנשים ויש כאלה שמצליחים בקלות ומתאהבים מהר. אבל כאן לי-ים לא נתנה הזדמנות ו לשלושה ימים נוספים שזה כולה שלושה ימים והיא סגרה את הדלת בפני רועי מוקדם מידי.

משימת השיר הזוגי

בפרק האחרון באהבה חדשה, הזוגות היו צריכים לבחור שיר אחד של בניה ברבי ולכתוב ללחן שלו מילים שמתארים את הזוגיות שלהם ולאחר מכן לשיר בערב קריוקי לכולם. בחדרים היו את הזוג לי-ים ורועי, רועי לא הכיר את בניה ברבי הוא אוהב שירים כמו אנה זק וסטטיק ובן אל והוא התחיל לשיר אותם ולריקוד, לי-ים בהתחלה צחקה אבל הבינה שהוא רציני ונדהמה שהוא לא מכיר את בניה ושומע מוזיקה אחרת ממה שציפיתה.

הזוג השני, מולי ודניאל ישבו לאכול יחד ודניאל לא התלהבה מהמשימה ואמרה למולי שהיא לא מתכוונת לעשות את המשימה הזאת ושיכבד אותה. מולי היה נראה מאוד מאוכזב, הוא מאוד רצה שדניאל תשתתף איתו ותהיה חלק מהחוויה, אבל הוא בחר להניח לה ולכבד את בקשתה.

בינתיים נויה ודור ישבו וחשבו על מה יכתבו, נויה לוקחת את המשימה בצורה יותר קלילה ודור לעומתה לוקח את המשימה בצורה יותר כבדה, דור הוא בחור מאוד פגיע ונויה מנסה להבין מה עובר לו בראש כי הוא נראה בסערת רגשות, אז היא באה ומרגיעה אותו ואומרת לו שהכל יהיה טוב. דור בוחר יותר לכתוב מילים מרגשות ועדינות על הקשר הלם, ונויה בוחרת לכתוב מילים יותר מצחיקות ומשעשעות. דור קצת נפגע שנויה כותבת עליו שהוא חופר.

לאחר שיובל החליטה להיפרד ממאיר, היא פוגשת בחור חדש בשם ניר וישר מתלהבת ממנו. הוא מגיע לדירה שלה והיא לא מפסיקה לחייך, הם שניהם היו צריכים לעמוד במשימה הכי קשה משום שהם הכירו רק עכשיו, אך הם עמדו יפה בלחץ והפסיקו לכתוב שיר יפה.

כל אחד מהזוגות בחרו שיר של בניה ברבי, ובניה עזר להם לשכתב את המילים שלהם.

 

מסיבת הקריוקי שהשתבשה

מסיבת הקריוקי התחילה נפלא, כולם חיבקו אחד את השנייה והבנות הרווקות הכירו את ניר הבן זוג החדש של יובל ונורא שמחו בשבילה. דניאל בסוף החליטה לעשות את המשימה ביחד עם מולי ואמרה לו תודה על זה שכיבד את הבקשה שלה, כנראה מה שדניאל הייתה צריכה זה ביטחון. וראו שהבטחון שלה עלה שהייתה עם בניה ברבי ומולי והם התאמנו ביחד על השיר שלהם. בתחילת הערב, רועי ולי-ים נבחרו להנחות את ערב הקריוקי, ככה שהם אלו שהעלו זוגות לבמת הקריוקי.נויה ודור שרו יפה ומאוד נהנו מהחוויה, יובל וניר שרו חייכו וצחקו מכל הערב, ומולי ודניאל נפתחו לאט עם השירה שלהם ובסוף מאוד נהנו, ורועי ולי-ים התחילו יפה אבל לי-ים הרגישה שרועי מפדח אותה, הוא התנהג לא כפי שהייתה רוצה אלא בהתחלה היא התאכזבה שהוא לא נפתח אליה רגשית ודווקא עכשיו שהוא כן נפתח ואפילו נפתח מאוד היא לא מרוצה. היא הרגישה שרועי עושה לה בושות בפני כל החברות שלה. 

כמעט בסוף הערב, לי-ים יצאה החוצה ופרצה בבכי ודניאל באה לדבר איתה, ולי ים הרגישה שהזוגיות עם רועי זה גדול עליה ושהיא כנראה לא תרצה להמשיך איתו אחרי הערב הזה. היום בפרק נגלה מה קרה בין הזוגות? איזה זוג יפרד האם לי-ים תפרד מרועי ? או נויה תפרד מדור? אל תשכחו היום בערוץ 13 בשעה 21.15 !

הירשם
הודעה על
guest
0 תגובות
תגובות משובצות
צפה בכל ההערות
מורה פרטית לאנגלית לילדים בבתי ספר יסודיים.

השיעור מועבר בתוכנת הZOOM לפי הקצב האישי של התלמיד/ה. השיעורים יינתנו לפי תכנית לימודים מסודרת ומקצועית שתחזק את יכולות האנגלית של התלמידים כמו הרחבת אוצר המילים בעל פה ובכתב, קריאה וכתיבה ועוד.

לבירורים ויצרת קשר

אפשרות יצירת קשר דרך הווצאפ למורה

5 2 קולות
רייטינג
0
אשמח למחשבותיכם, אנא הגיבוx